Skocz do zawartości

CanisLatrans


CanisLatrans

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Na moje to każdy obrazek w teczce ma w sobie coś przyjemnego dla oka i widać w nich tak zwaną łapę.

A próbowałeś malować bez użycia bieli i czerni? Też lubię konkretne kontrasty, ale jeżeli jest jej za dużo to trudno sterować hierarchią ważności poszczególnych fragmentów obrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja - zazwyczaj bazgrać zaczynam od cieeeemnego koloru i potem jeszcze poglebiam kontrasty i przez to faktycznie sporo tej czerni na koncu.. może warto zastanowić nad tym następnym razem ;> dzięki!

 

 

I często przesadzam też z blikami światła, w sensie że za dużo ich bo tak przyjemnie się je robi ;o

Edytowane przez CanisLatrans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, wydaje mi się że problem z moimi kolorami polega (też) trochę na ich przypadkowości i ciapaniu gdzie popadnie ;d

 

Tymczasem, szybciory:

 

tumblr_me7hygIf401r67if4o1_r2_500.jpg

 

tumblr_mdy4i34wQa1r67if4o1_1280.jpg

 

tumblr_memio46kJ91r67if4o1_1280.jpg

 

tumblr_mem5y97wKF1r67if4o1_1280.jpg

 

tumblr_merlj3oJT11r67if4o1_1280.jpg

 

I taki pan co ma motor ale zamiast niego widać skopaną bandankę ;P (której nie chce mi się już przemalowywać hyhy)

 

tumblr_mbjio6p3ax1r67if4o1_r1_500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa, ale nierówna teczka. Prace wykonane technikami tradycyjnymi i digitale "na płasko" są świetne i jest na czym oko zawiesić na dłużej. Dla kontrastu digitale z cieniowaniem są wyraźnie słabsze. No, może praca z #22 się broni, ale zastosowałeś w niej uproszczony światłocień. Wydaje mi się, że problem tkwi z oswojeniem się z programem graficznym i znalezieniem w nim własnego języka wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz oczywiście rację, sam nad tym myślałem ostatnio i do podobnych wniosków doszedłem.. martwi mnie to, bo jednak tablet mam już jakiś czas a tu dalej o, takie miotanie się ;p czasem próbuję jakoś z innej strony to ugryźć, kończy się podobnie/jak zwykle.

Lubię pracować "na płasko" kolorem ale nie chciałbym, żeby mnie to ograniczało. No i co by tu zrobić... hilfe!! :v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam twoje szkice jeszcze z kiedyś-kiedyś i muszę przyznać, że naprawdę się wykoksiłeś.

(dodam nawiasem, chyba mogę tutaj? bardzo mnie inspirujecie z set, tym swoim dążeniem do bycia LEPSZYMLEPSZYMLEPSZYM)

Golemik z maską śpiocha bardzo mi się podoba! Wrzucaj więcej, bo już*wylądowałeś na drugiej stronie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, chociaż jeszcze duuużo rysowania przede mną.. a odnośnie dążenia do bycia LEPSZYMLEPSZYMLEPSZYM to jednak nie ma co aż tak cisnąć bo potem w konsekwencji można zamiast przyjemności tworzenia odczuwać tylko frustrację, zamiast podziwu zazdrość itd.

bo trzeba znaleźć ZŁOTY ŚRODEK!!! jak wszędzie zapewne ;p

 

bazgry coby pusto nie było

 

tumblr_mk80zrT9qg1r67if4o1_500.jpg

 

tumblr_mk2viiayO51r67if4o2_500.jpg

 

i wycinek więęększej całości ;>

 

tumblr_mk8c5ybqkM1r67if4o1_1280.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde bardzo fajne.

 

Co mi się podoba najbardziej to, że każdy obrazek opowiada jakąś swoją historie. Nie ma tu nudy.

Seria takie, takie, szczególnie mi się podoba, świetna kolorystyka i klimat. Pasowałoby do ilustracji jakichś bajek dla dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności