Skocz do zawartości

Teczka 2D: noahkil


noahkil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Zakładam teczkę aby poznać wasze opinie na temat moich prac. Rysuję odkąd pamiętam natomiast przygodę z DP zacząłem jakieś 2 lata temu. Zachęcam do wyrażania swoich opinii.

 

Na początek starsze prace(sprzed 2 lat)

aniomiercic.jpg

blacksunk.jpg

krzykr.jpg

 

 

resurrectiono.jpg

 

tronw.jpg

wobogini.jpg

 

wojownikj.jpg

zombieqx.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowsze prace:

 

martwa

dzwoj.jpg

helmj.jpg

winogron.jpg

 

 

karykatury

44848139.jpg

48094412.jpg

 

 

reszta

envu.jpg

 

env2.jpg

potwd.jpg

okorr.jpg

 

reptantia.jpg

concyu.jpg

 

na koniec szkice:

 

skanowanie0004aja.jpg

skanowanie0005z.jpg

0005mg.jpg

skanowanie0008qk.jpg

Edytowane przez noahkil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W aucie wydaje mi się, że przód kabiny przechyla się w (jej) prawo i wychodzi lekko do przodu spłaszczając prackę :)

Tak sobie pozwoliłem (mam nadzieję, że nie urażę Cię tym) zaznaczyć jak odbieram to co widzę (prawy dolny róg):

ILHD2.jpg

z miejsca przepraszam za jakość nabazgranego cusia ;)

śpieszę się na polibude i nie mam za nadto czasu, ale temat mnie zainteresował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ciężko przejść obok Twojej teczki obojętnie.

Ta czerń w realistycznych malunach niestety nie wychodzi dobrze, za to w szkicach i studiach martwej sprawuje się świetnie.

Bardzo konkretne są te Twoje rysunki i widać że dobrze wiesz co chcesz przedstawić, co z resztą działa bardzo na korzyść.

Widać że lubisz konkrety, bądź jesteś konkretną osobą.

Pozdrawiam oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni zabawny, przedostatni straszny, Btw. trochę lata przez dziwny cień.

Tak w ogóle te potwory z natury powinny być mokre, ociekać śluzem, ślinić się, błyszczeć. Skorzystaj z referek jakiś ośmiornic itp. Na pewno to zyska na wyrazie; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają jak wycięte z kartonu i pokolorowane. U ostatniego stopy nie mają w ogóle kontaktu z podłożem - zaobserwuj jak zrobiłeś to na jabłku, które masz w pierwszym poście i które ładnie "siedzi". Może też za małym trochę braszem działasz. W swoim przynajmniej przypadku zaobserwowałem, że łatwiej jest zdefiniować globalny światłocień wielkim okrąglakiem, a potem dopiero bawić się w dziubanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam cienki bolek jestem i głupio mi się trochę wypowiadać, ale subiektywnie się wypowiem. Wg. mnie te prace bardzo, i to bardzo, tracą przez nijakie tło. Te kreatury wogóle nie mają kontaktu z otoczeniem. Jakby to poprawić to prace wskakują na półkę wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sie rzuca w oczy to brak konsekwencji w oswietleniu. silne zrodlo swiatla i nijaki cien. kolor otoczenia wcale nie dziala na postac. ustaw sobie cos na stole i poswiec lampka i zobacz co sie dzieje z cieniem i kolorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności