Skocz do zawartości

Obiekty 3d: Wizualizacje Produktów - shoes4free


indian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tak maciek, tło jest całkowicie w ps, cień pod komórką tak samo, i niestety to widać, ale postaram się z tym powalczyć przy kolejnych pracach, macie może jakieś propozycje co fajnego można by zrobić dalej :? chcę ten wątek traktować bardziej jako teczkę, więc możecie spodziewać się że pojawi się tu coś jeszcze :)

 

bbandi blackberry :*

 

Miłosz3ds już zmieniłem w poście i dałem paszczaka jako link żeby nie psuć odbioru innych prac :)

 

Vehr dzięki ziom, postaram się :-)

 

Tamyl91 dzięki :] jak masz ochotę też zmierzyć się z tym bucikiem to mogę go tu spokojnie udostępnić szerszemu gronu :)

 

plasti dzięki :) modele nie są super skomplikowane, nie zagłębiałem się w detale, których i tak nie było by widać, więc na model wychodziło średnio z 1,5h :} i bardziej skupiłem się na ich prezentacji, a nie modelowaniu śrubek czy karty SIM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

indian świetna robota. Mógłbyś zdradzić pare szczegółów nt postprodukcji telefonów (chodzi mi gł. o ten przyjemny glow bijący z obrazka) jeśli to nie jest tajemnicą:) Gradient w PSie robiony, tak? No i buciki od Zary:) pierwsza klasa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mishu pewnie są jakieś super zaawansowane metody, do których my zwykli ludzie nie mamy dostępu :) ale jeśli takim sposobem, który opisałem wyżej można zrobić to samo w dosyć krótkim czasie, to po co wydziwiać :}

 

xmass dzięki:) jasne że mogę zdradzić , żadna tajemnica, nawet większość została zawarta w tutorialu Lis'a .

 

Głównie najpierw bawię się tłem, jakieś grandiety czy cuś, potem zabawa z suwaczkami żeby nie wyglądało to mdło, korekty kolorów, filtry fotograficzne takie sprawy:) Glow bijący od obrazka to duży Wysmoothowany okrąglak z białym kolorem, puszczony na Nakładkę (Overlay).

 

 

Jakbyś miał jeszcze jakieś pytania to feel free to write to me :}

Edytowane przez indian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności