Skocz do zawartości

Warszawa1935


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wczoraj w radiu TOK.fm troszke o tym projekcie mowili. Podobno stopien odwzorowania detali pozwala na uzycie tego projektu do celow filmowych z green screenem. Ogromny Szacun przez duze O i S. Ciekawe czy bedzie mozna to kiedys obejrzec w necie jako ze niektorzy maja dosc daleko do Wawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PietrasPete

Wielki szacunek za ogrom pracy, od miesięcy czekam aby zobaczyć efekt, wszystkie zapowiedzi i fragmenty puszczane do tej pory był na światowym poziomie ... ale ten nowy zwiastun ... momentami wygląda jak gra sprzed 10 lat ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam chyba słabość do takich projektów i takie rzeczy mi się podobają. Chętnie bym się temu też przyjrzał bliżej, a że do Warszawy mi nie po drodze, cieszyłbym się z wersji internetowej ;) Lecz skoro ma to być jeden dzień z życia miasta - niech to życie chociaż trochę pokaże się na ekranie. Narazie jest pusto jak w mojej lodówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzado sie zgadzam z dziadkiem ale teraz trafił w sedno. Jak dla mnie równie dobrze mogliby odtwarzać Biskupin. Obawiam się jednak, że poza ludzikami z posera nie będzie w tym ludzkiego wymiaru. Taka zaawansowana wizka. Taka para mogłaby pójść w jakąś ciekawą fabułę animowaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka ujec jest fajnych ale na kilku zblizeniach to wyglada gorzej niz obecne gry...

 

Racja... można było by miejscami pomylić z Mafią II. Modele itd. spoko ale sam render trochę gorzej.

 

 

Ale ogrom pracy widać. Fajnie było by dostać coś ze scenariuszem a nie same widoczki. Dziadek ujął to dość trafnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej niż prostej historii ze "scenariuszem", rad bym był ze zwykłego lektora opowiadającego o starej Warszawie i komentującego to co dzieje się na ekranie. Wszystko doprawione ładną muzyką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze kiedy słyszę komentarz.. "widać że sie starałes"... wiem, że to co zrobilem jest do poprawki. Sam wkład pracy w coś nie może być wyznacznikiem jakości. Moim zdaniem dzielo ma wywolac jakies emocje.. jakies wewnetrzne "wow". Nie ważne, czy ten efekt to bedzie zaduma, radość, czy płacz. Ale nie jestem pewien czy uczucie, ze autor wlożył w dzieło dużo pracy, jest wystarczające. Zaznaczam, ze nie widziałem ostatecznej wersji i jeśli cos w tym finalnym obrazie mnie rzuci na kolana poprawie ten wpis:) Ja rozumiem, że historia, że podłoże tragiczo-polityczne .. późniejsze zniszczenia itd. Lecz czy to nie za mało aby tym obrazem poruszyć? Czy to nie pozostanie tylko ciekawostka? Oby nie. Bo autorzy... bardzo się napracowali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PietrasPete

Wczoraj byłem w kinie. I było całkiem ok. Czuję jednak spory niedosyt bo chciałbym zobaczyć więcej ;) Mam nadzieję, że powstaną kolejne części.

 

A do tego trailera wybrali chyba najgorsze scenki jakie mieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności