Skocz do zawartości

Postać 3d: Lady Mechanika


Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

dzieki uprzejmosci ikizz'a jestem rad przedstawic wam swietny model Pani Mechanik jego wykonania, w mojej wlasnej wersji,

model nie byl przeze mnie w zaden sposob zmieniany, zajalem sie jedynie renderingiem i compositingiem

 

model wyrenderowany w Vray'u, przygotowany w 3ds max, kompozycja byla wykonana w NukeX, koncowe szlify i logo w Photoshop'ie

 

ikkiz caly czas pracuje nad modelem w dziale WIP>> http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=72156&page=15

zapraszam do przegladania watku!

 

pozdrawiam

 

ladymechanica.jpg

 

 

 

ladymechanicastudio.jpg

 

Edytowane przez plasti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

trochę niekorzystnie siadło to światło na twarzy, chyba obnażając mój błąd w modelowaniu. Ta kość policzkowa nie jest specjalnie udana ale na moim renderze tego nie było widać (choć już na animacji "turntable" widać, że jest dziwnie). Co do reszty, to immersja w zdjęcie jest bardzo przekonywująca, fajnie to było zobaczyć, bo ja (prawie) celowo trzymałem się syntetycznej cukierkowości i na koniec jeszcze w copositorze podciągnąłem kolorki, a ty poszedłeś w grunge i w dopasowanie do zdjęcia. Jestem ciekaw innych opinii na temat tego renderu bo moje materiały były raczej krytykowane.

 

Trzymam za słowo, że pokażesz jeszcze ze studyjnym setupem świateł

Edytowane przez ikkiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam za słowo, że pokarzesz jeszcze ze studyjnym setupem świateł

 

pewnie! wypadlo mi wczoraj z glowy :P

 

 

co do twarzy to ja tam nie wiem, dla mnie sexowna babeczka na calego!!, wyszlo ci ikkiz oj wyszlo :)

Edytowane przez plasti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmmmmmmmmmm.. mhm :) Jestem na tak :) Uwielbiam styl steampunkowy - nawet w swoim ubiorze go stosuje i jak dla mnie projekt trafiony. Jak dla mnie twarz jest ok - nie musi byc przeciez super realistycznie. Tlo fajne, choc poprobowalbym bardziej z tlem w formie wiktorianskiej. Uchwyciles niezle klimat. Plusik ode mnie +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ał! Wybacz, ale na studyjnym wygląda jak ofiara przemocy domowej. Jak bym wiedział, że ją chcesz tłuc ...

Co się stało z teksturą skóry twarzy i ramion i z zębami? Nos, dekolt ... poważnie wygląda jak sińce.

 

zęby widze ze jakies ciemniejsze wyszly, dziwne....

 

ale since?, nie rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te spodnie to jeans? Bo o ile u ikkiz-a mi te szwy,prążki czy jak to nazwać przez środek nogi nie przeszkadzały o tyle tu kojarzy mi się to jak by się jej spodnie przekręciły nieco noi obcas nieco razi-lewituje poza tym fajny render fajnego modelu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brt17Go.gif

usunąłem trochę w gimpie, ale ciężko jest usuwać sygnał o tej częstotliwości, a potem jeszcze gifowa paleta trochę zniszczyła, ale animacja w gif pokazuje, jak jest i jak powinno być imho, gdyby nie było plam, sińców.

 

I alpha nie jest premultiplied, robi si obrys na brzegu

 

noi obcas nieco razi-lewituje
model stoi na lewej nodze, prawą tylko się podpiera palcami z uniesionym obcasem. Da się tak stać. nic nie lewituje. Z resztą plasti dostał model bez szkieletu. nie miał już wpływu na pozę. Edytowane przez ikkiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@..:: WIKTOR ::..

sorka wiktor, pominalem cie wyzej, :P, wielkie dzieki!!! stary!

 

wrzucilem poprawiona skore, prawdopodobnie wzialem piegowata refke i zle zeskalowalem a dopiero w studiu sie ujawnily piegi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już jest super, tylko jeszcze coś jest na nosie. Ale z gładką skórą i sss, na który moja cyclesowa wersja jeszcze musi poczekać, to jest już na prawdę pięknie. I jeszcze ząbki poprawione i sss na ustach. Całuśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już jest super, tylko jeszcze coś jest na nosie. Ale z gładką skórą i sss, na który moja cyclesowa wersja jeszcze musi poczekać, to jest już na prawdę pięknie. I jeszcze ząbki poprawione i sss na ustach. Całuśnie.

 

to git sie ciesze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności