Skocz do zawartości

scena 3d: (pierwsze textury)ix c


uncle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 198
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dorób jeszcze jeden dźwig - statyczny.. Bo albo mi się wydaje, albo ten ma nieco za krótki wysięgnik.. poza tym nie musisz robić całego dźwigu, tylko ramię wystające zza kamery z jakimiś linami, hakiem :) Zapełni się wtedy nieco góra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie wiem.. wystarczy, że będzie samo ramie drugiego widać - po drugiej stronie masz druty wysokiego napięcia, więc tamchyba nie bardzo opłaca się dawać statyczny dźwig.. ale Twój wybór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uncle model łodzi jest piękny. Kiedys lepiłem z kartonu takiego, miesiac mi to zajęło.. eh sentymentany sie robię:) Proponuje zbys cos dołozył w dlnym prawym rogu pracy, jest to pierwszy plan a nic na nim nie ma, jakis kontener, maszynę jakąc cuśkolwiek. Ewentualnie te beczki i dzwig sproboj przysunac bliżej, razi mnie ta pustka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę o wystający fragmant żurawia zza pierwszego planu z prawej strony :) Wtedy zapełni się pustka po prawej stronie :)

 

Btw. jak napraqwdę chcesz krytyki to mogę napisać Ci parę niemiłych słów.. tylko nie bierz tego do siebie :P ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszym planem sie jeszcze nie zajalem dlatego tam nc nie ma;) musze cos fajnego wymyslic , jak nic nie wymysle to nie wiem;p ze ubot sie ledwoc co trzyma, hmm szczrze mowiac one tak staly i nic im nie bylo, moze cos dodam jeszcze, jak narazie to ledwo co wstalem hyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez to ktos zkrytykuj bo przestaje wierzyc w siebie
- więc wedle tematu : ALE KUPA.....................WSPANIAŁEJ ROBOTY - full respect master ;) - normalnie jak za czasów małych ołowianych rzołnierzyków :D ( http://www.unclebens.com/ - jakas rodzina ? ;) ) Zrób mi wielką przysługe i dodaj jednego kolesia niesiącego skrzynie plis...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności