Skocz do zawartości

Pumpinet - music video


dziadek3D

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mając niezmierną przyjemność adorować tak znamienitych ludzi w tej "grupie wzajemnej adoracji" ;D, napiszę, że przepięknie to wygląda, świetne pomysły jak i kompozycje i świetny klimat stworzyłeś do świetnej muzyki, która baardzo wpada w mój gust muzyczny. Kawał pięknej roboty zrobiliście!!!

Jestem zachwycony :))))

Bravo y muchas gracias ;D

Edytowane przez WWWoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijajac wszelkie niesnacki z dziadkiem3d i Jego grupa, musze stwierdzić:

- swietna muzyka, gitara klimatyczna, dzwieki przywodzą mi na myśl Jo Cockera i jego nieraz ambientowe produkcje

- podoba mi się czarno-biale i konsekwentne trzymanie grafiki, które jakby uzupelnialo klimat muzyki

- podoba mi się surrelistyczna spojnosc orazkow i operowanie swiatlem, które dodaje im treści

To tyle ode mnie.

 

PS. Teraz bardziej technicznie ile z tego jest 3d a ile zabawy w PS? Tak pytam z ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nicponim... do złej muzyki niczego bym nie zrobił... bo znam sie na muzyce....!!!...tez...:)))

 

@EC... pewnie zmienie to na "of"... żeby nie robić zamieszania, ale bardzo mie bawiło to "off coexistence"... jest jeszcze bardziej paranoiczne...:)))

 

@MariushO... zaro PS-a... tylko 3D....:)))...czysty render bez passów... w celu osiagniecia graficznego sznytu... je jestem graficznym warsztatowcem...!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...kurde i znowu oceniam nie majac wlasnych produkcji na koncie, sick!

 

No taki los nieproduktywnych pasjonatow... ;))) albo docenia Twoje zdanie albo nie...

Swoja droga animacyjka swietna z Twojego linku.

 

Wracajac do tematu dziadku3d czy grafika w tej animacji to taki artystyczny odzew na muzyke, czy raczej muzyka była komponowana pod ta grafikę? Ciekawi mnie to, bo coraz więcej widuje animacji i kompozycji graficznych mobilizowanych wlasnie muzyka. Swoja droga muzyka to swietny bodziec kreatywnego myslenia wiec interesuje mnie jak to było w przypadku Twojej animacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nicponim... oceniasz ale nie nauczasz... chorzy na tą chorobę.... ciągle nauczają a tego nie da się robić bez potwierdzenia własnej jakości.... wykorzystują syndrom pedagoga... uczniowie zawsze są głupsi... no bo mają nauczyć się od mądrzejszego... w podstawówce ma to rację bytu... w życiu za naukami musi stać chociażby cień potwierdzonego autorytetu....:))).

 

animacja z dołączonego linku mnie nie bierze.... nie jest humanistyczna...:)))... chce sprzedać mi odczłowieczone okruchy agresji... nie ma w tam człowieka... taka żonglerka niczego o niczym....:)))

 

@MariushO... to jest prezent dla Cezara do jego... muzyki https://vimeo.com/60999961.... poznałem go przedwczoraj na Vimeo... muzyka mnie ujęła, a do tego facet zamieścił w necie 800 tutoriali gry na gitarze.... humanista....!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no to już rozumiem... dlaczego tylko agresja w "sztuce"... twórcy pobudzeni przez marketing... muszą coś z tyn zrobić (ale żeby wszyscy) no może większość a reszta przyjmuje to jako panujący trend... a może lepiej nie dać się manipulować i nie tracić całej energii na panowanie nad czymś sztucznie zaszczepionym....:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agresja nie została nam sztucznie zaszczepiona, mamy testosteron, i całą historię wojen, z czasów przed reklamami. Agresja jest ciekawa i pociągająca. Mitologia ocieka krwią. Biblia ocieka krwią. Dzisiejsza agresja skierowana przeciwko plastikowym potworom i robotom, to w porównaniu do tego bajka dla dzieci.

Ale możesz pozwolić młodym zabijać swoich komputerowych wrogów, a samemu rozkoszować się muzyką gitarową- każdy robi co lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Thx... jak się nie trzęsą to tak... ale teraz wszystko musi się trząść i podskakiwać.... taki jeden sposób na kreatywność....:)))

 

@AZ... ja mu nie mogę zabronić zabijać i to w bardzo spektakularny i krwawy sposób wrogów w grach 8 latkowi bo bym mu zrobił krzywdę bo został by odrzucony przez krwiożerczą społeczność 8 latków.... no tak to wygląda i zaręczam Ci że nie zrobiło się to samo....:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu nie uda ci się tego kontrolować. Nie jestem za lansowaniem takich opcji, ale nie wierzę w to że da się tego pozbyć z naszej natury. zastanów się nawet nad tym jakie sporty są najpopularniejsze- tenis? golf? szachy? czy mma i boks ? i to ciężka kategoria wagowa żeby było lepsze mordobicie. i nie trzeba do tego reklam, zawsze tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze tz. kiedyś.... była wyważona różnorodność... bo głównym celem egzystencji nie była tylko i wyłącznie konsumpcja sterowana słupkami oglądalności... ale jak Ty to możesz zrozumieć... modlący się codziennie do bilbordów które przesłoniły Ci prostą ludzką poezję trwania.....:)))... w imię oczywiście Twojego dobra... żebyś nawet nie zauważył, że w podawanym Ci cukrze jest coraz mniej cukru... powodzenia w bezwolnym trwaniu....:))).

 

ps. ....możemy wsiąść na rowery i pokażę Ci jak się umiera bez MMA....:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tez możesz być zielonym, słuchać rege, transmitować miłość do serc, lub realizować się nacjonalistycznie, niestety dużo częściej pod wpływem tradycyjnej piłki nożnej niż gier komputerowych. Nadal jest różnorodnie.

I życzę ci żebyś częściej w życiu trafiał na chłopaków grających w gierki i strzelających do trójwymiarowych potworów, niż fanów drużyn piłkarskich w klubowych szalikach, mimo ze podejrzewam że dzieciaka lub wnuka odgonił byś od komputera na boisko.

 

A to że ja bronię praw do jakichś zachowań, nie znaczy że sam jestem ich zwolennikiem . Jako człowiek doświadczony życiem, powinieneś wiedzieć że nie należy oceniać po pozorach, a twoje zdania zawierają ocenę mojej osoby opartą na domysłach, i nawet nie masz szansy się przekonać ile razy i jak bardzo się myliłeś.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam okazję się przekonać jaki jesteś bo ze mną rozmawiasz, dlaczego właśnie ze mną...???... dlaczego na ten temat, i w tym właśnie wątku... tobie też nie życzę spotkania z kibolami i właśnie dlatego nie dokładam im do pieca kolejnen fantastycznej gry demolki.... a myślę że to sporo jak na możliwości przeciętnego zagubionego w świecie pęczniejącej agresji na wszelkich poziomach... bo to jest zaraźliwe i nieodzowne do przeżycia gdy stworzy trend..... rozmowa o tym i tworzenie czegoś w kontraście do tego... daje chociażby nadzieję... szukam dobrego animatora bo sam jestem marny żeby zrobić kilka następnych humanistycznych filmów, kilka jeszcze zdążę zrobić... z pomocą no ... kilkanaście.....:)))

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadku - może jeszcze powiesz, że masz takie sny jak w music video, które właśnie widziałem to nazwę Cię Salvadorem 3Dali... tutaj już niestety dla mnie za duży kontrast między tym co oglądałem a tym co słyszałem, oddzielnie muzyka niezła (choć gitara za mocno buczała - słuchawki mam bardzo dobre ;)) no i wizualna dziadkowa schiza, również oddzielnie, niezła... zespolone to nie wprowadziło mnie tak głęboko do króliczej nory jak "The Priestress"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadku - może jeszcze powiesz, że masz takie sny jak w music video, które właśnie widziałem to nazwę Cię Salvadorem 3Dali... tutaj już niestety dla mnie za duży kontrast między tym co oglądałem a tym co słyszałem, oddzielnie muzyka niezła (choć gitara za mocno buczała - słuchawki mam bardzo dobre ;)) no i wizualna dziadkowa schiza, również oddzielnie, niezła... zespolone to nie wprowadziło mnie tak głęboko do króliczej nory jak "The Priestress"...

Ja mam słuchawki studyjne i jakoś mi nie buczało, ale może bierzesz lekki distortion za buczenie.

Nie rozumiem dlaczego Piestress miałby być bardziej sztuką od tego kawałka, są inne i to wszystko. Mi tam pasuje dźwięk z obrazem, bardzo przyjemnie się ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rotocore... spróbuj wziąść poprawkę (jeżeli potrafisz) że to nie studio highendowe tylko facet z gitarą u siebie w domu... to się tyczy też obrazu... chętnie bym to zaanimował.... i zrobił lepiej, ale w otaczającym nas świecie bez marketingu to rozpusta... ile osób to obejrzy,.... to nie spot o żebractwie... wszystko egzystuje tylko w celu powiększenia dochodu.... reszta to utopijna głupota...:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rotocore... spróbuj wziąść

Artystycznie jest. Slowotworczo. Artysta nie musi miec wyksztalcenia podstawowego - on jest ponadto.

 

Fajna muza, wizualnie jak zwykle. Gdybys te wszystkie postaci tam wymodelowal od zera zamiast ustawiac jak w Poserze to bylby wielki szacunek. A tak to sa klocki skladane w calkiem zgrabna ale jednostajna calosc.

(Tak tak, wiem, portfolio, kucharz i klient oceniajacy potrawe, nicosc... Juz to slyszalem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no to jeszcze raz usłyszysz...!!!.... pokaż swoje klocki... jakkolwiek ustawione.... czeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeekam... i czekam....:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności