Skocz do zawartości

Speed Modelling, modeling 3D, modele testowe.


Salvator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

karp, to pewnie wiesz, czy jest w wingsie coś jak soft selection i weld. bo ja dopiero zaczynam się nim bawić, a przydałby się. A jeśli tego nie ma to co robisz zeby zweldowac vertexy? Ja narazie robie to na około - kasuje edge wokół i potem odpowiednio connect'uje vertexy.

 

Mam nadzieje, że pytania tego typu są tu "dozwolone" i nikt nie bedzie sie krzywił, że na speed painting jest poziom, a tu nie.... (taka mała dygresja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klicek,jeżeli chodzi o Wingsa, jak zawsze ma rację.Tweak mode, opcja miror z możliwością łączenia "połówek" oraz bridge na poly to rzeczy,które powodują,że modeluje się w nim,moim zdaniem,lepiej niż w Maxie. No i jest free . Ale czywiście to kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpie, żebyście akceptowali ZBrusha, ale...

Pozatym musze uprzedzić, że ja w 3d nie robiłem do tej pory kompletnie nic (po prostu wole sobie rysować i robić prace do wątku speed painting:P), a demo ZBrusha ściagnąłem, żeby zobaczyć "o co loto"...

 

swinia.jpg

 

Edit: Dorzucam to co zrobiłem przed chwilą (wiem, ze jak na ZBrusha to jest dosyć kiepskie, ale...)

 

sec.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczełem dzisiaj dla relaksu po egzaminie bawić się ZBrushem... Po 3 godzinach zabawy zrobiłem taką ZBrushową kupkę... dziadka (jakieś 20 min, z czego większość na eksperymentowanie światłami :D)

 

muszę pomęczyć trochę ten soft, żeby normalapy mi ładnie wychodziły ;)

 

speeddziadek9zm.jpg

 

edit -> mam nadzieję że wątek wróci do dawnej świetności i się na powrót przyklei, bo niechciałbym go żegnać takim marnym speedem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności