Skocz do zawartości

Mark A (Whippet)


wiecho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Widzę ze zaczynają się dziwactwa w tankach to i ja swojego pokaże Mark A (Whippet) – brytyjski czołg z okresu I wojny światowej. Zaznacze ze powoli praca idzie bo nie bardzo czas jest.

Edytowane przez wiecho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Reanimator tam nie schodzi do konca tak zaokrąglone tylko sa dwa ostre sciecia. To nie chodzi ze płasko tylko chciałem zaostrzyc krawędzie od gory i dołu. zobacz na referki w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Dzieki Reanimator wiesz wszystko na tym etapie da się poprawić. Narazie starcza ramu to robię czasami aby szybciej nie patrząc na wagę poly. Postaram się zrzucić trochę poly :)

Edytowane przez wiecho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska dajcie trochę krytyki negatywnej lub pozytywnej co jest dobrze a co źle bo jeżeli się robi model zdaje się ze wszystko w miarę gra ale czasami się błędów nie widzi przez modelowanie skupianie się na tym co się robi a potem byki wychodzą. Myślę ze forum WIP jest od tego żeby napisać wytknąć błędy lub pochwalić ze ze ok a tu odzewu prawie wcale! Dzięki KLIMENT ,PIXEL-FACTORY, REANIMATOR, LUKASZ2244!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary cóż ci można napisać. Świetne modele, dawaj do przodu i pokazuj całość. Na czołgach to chyba tylko Kliment się na tyle zna żeby wytykać ci błędy. Zakładam że masz dobrze zdokumentowane, skoro zaszedłeś już tak daleko;) Jak zaczniesz tekstuki to się zacznie komentowanie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Lucek! Ale tekstury to juz inna bajka ja w texturach to jestem nie za dobry jak narazie to tylko modeling teksturowanie to bedzie (nauka) mozna powiedziec na tym modelu. Jak narazie chce modeling skonczyc w calosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj wiecho :)

 

Zacznę na wstępnie tak - od krytykowania są koledzy, którzy mają w na tej stronie mega wypasione prace. Oni mają prawo wytykać Ci błędy. Ja zawsze kieruję się taką zasadą. Wytykać błędy może każdy, ale nie każdy krytykujący ma umiejętności by skrytykowaną prace samemu wykonać :). Troszkę pokrętnie, ale mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi :).

Nic się nie zmieniło świetnie Ci idzie. Podziwiam i zazdroszczę umiejętności!.

 

Pozdrawiam

 

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się w 100% podpisuje to słowami Łukasza :)

 

Hmm, akurat to Ty jesteś w tym GRONIE, którzy mogą krytykować :)!.

 

A tak na poważnie wiecho sam widzisz, że model jest wypas.

Mam nadzieję, że teksturowanie go będzie równie dobre jak sam model.

 

Tego Ci życzę i czekam na więcej.

 

Pozdrawiam

 

Łukasz

Edytowane przez Lukasz2244
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zamieszczam skończony model. Teraz zostanie dodanie teksturek. Milego ogladania :)

 

095jg.jpg

 

094ka.jpg

 

093zv.jpg

 

092dy.jpg

 

091dt.jpg

 

090rv.jpg

 

- - - Połączono posty - - -

 

A tu trochę PS-a chyba z nudów :D

 

089re.jpg

 

088ufo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności