Skocz do zawartości

Postać 3d - Mężczyzna w saunie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Chciałbym zaprezentować kolejne podejście do tematu portretu. Może i jestem monotematyczny... kolejny dziadek, ale z natury jak biorę się za temat to odpuszczam gdy jestem zadowolony z efektu. Portret zrobiony w 3ds, zbrush, ps render w vray.

 

pozdrawiam i zapraszam do komentowania

 

Wojtek

 

pozdrawiam

 

edit / jeszcze raz dzięki za uwagi, myślę że teraz jest lepiej

ps Trochę zboczeniec z mordy:/

 

pozdr

 

edit/ Witam. Podmieniam główne zdjęcie ponieważ myślę, że zakończę pracę na tym etapie (brak chęci oraz umiejętności aby zrobić z tego coś więcej). Jeszcze raz dzięki za pomoc.

 

saunav2.jpg

 

ren1z.jpg

 

ren11.jpg

Edytowane przez blax_one
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Brakuje potu.

Deski w tle są za małe, przecież taka deska powinna mieć szerokość na pół głowy, teraz to chyba z 2 cm.

Ten łańcuszek to chyba głupi pomysł? Nagrzeje się i będzie go parzył.

Sama twarz wyszła dobrze, zwłaszcza oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za sugestie

 

Z łancuszkiem mogę się zgodzić ale to twardziel, miało to urozmaicić ilustracje w końcu to tylko grafika a nie real.

Deski maja różną szerokość, panele w saunie maja zazwyczaj 14 cm ( przeważnie stosowany świerk skandynawski to raczej wąskie drzewo ale mogę się mylić). Ściana jest też w pewnej odległości od postaci. Zwróć uwagę na gwoździe, przy proponowanych przez ciebie wymiarach ich łepek miałby około 4cm.

 

Nie będę zażarcie bronił tej pracy bo widzę jaki poziom prezentują ludzie na forum ale też nie widzę sensu aby wszystko było 1do1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściana jest też w pewnej odległości od postaci.

No to musi być ogromna sauna że tak daleko siedzi, zazwyczaj siedzenia są najwyżej metr od ściany. W takim razie brakuje pary wodnej między ścianą a postacią...

Ale już się nie czepiam, skoro nie ma być 1:1 to niech nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucek- to bedzie dobre rozwiązanie, powinenem to zrobic od poczatku

Ania- Szanuje twoje sugestie (generalnie jak umiescilas tutorial z golcami ja dopiero zaczynalem i byl dla mnie niewykonalny :))

Traitor- pracuje nad tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Witam ponownie

Zwiększylem deski, dodałem dofa,lekki grymas na ustach i poprawiłem skroń. Posiedział dłużej w saunie przez co bardziej sie spocił, łańcuszek oczywiście będzie.

Generalnie największy problem sprawiają mi krople potu, są słabo widoczne na skórze. Może jakos urozmaicić tło?

Zerknijcie proszę i piszcie jak to widzicie

pozdrawiam

Wojtek

 

 

edit/ podglad na pierwszej stronie

Edytowane przez blax_one
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności