Skocz do zawartości

Batman: Arkham Origins - pełny zwiastun


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam.

Nie chciałbym wyjść teraz na jakiegoś głupka, ale od stosunkowo niedawna interesuje się grafiką, w tym 3ds max i tak dalej. I oglądając taki zwiastun zastanawiam się, czy wiadomo, w jakim programie, w jakich programach był robiony taki zwiastun? Boje się, że jest to pytanie z serii tych głupich, ale byłbym wdzięczny za odpowiedź, gdyż bardzo mnie to ciekawi. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiastun zrobił Blur, podobnie jak do poprzedniego Batmana. Nie wiem jak było wcześniej, ale teraz zauważyłem, że już nawet fałdy na ubraniu mają realistyczną symulację. Jakiś czas temu widziałem program do robienia ubrań i właśnie tego typu realistycznej animacji fałd - wygląda to jak normalnie nagrany film. Być może Blur wykorzystał tutaj ten program.

Odnośnie samego zwiastuna, kopie dupsko. Faktycznie głowa Batmana trochę dziwna, koleś w białym garniaku też nie do końca mi podszedł (od strony technicznej), ale i tak całość jak zwykle trzyma najwyższy poziom.

 

edit:

program nazywa się Marvelous Designer - http://www.marvelousdesigner.com/Marvelous/Demo.aspx - strasznie bym chciały, żeby w przyszłości już silniki gier pozwalały na takie bajery w realtimie:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozacki ten trailer. Oby gra też dała radę. Jedynka i dwójka były bardzo dobre. Dwójka już aż tak mnie nie oczarowała jak jedynka, może przez to, że trochę odtwórcza była, ale mimo wszystko grało się fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre. Batman niczym obcy, choć troszeczkę sztywny. Widać delikatnie nawiązanie do Mortala.

Black Mask i jego wygląd kompletnie mi nie leży. Inaczej sobie go wyobrażam.

Choreografia walki zróżnicowana i wyważona. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nezumi: Jeśli grasz w Batmana, to pamiętaj sprawdzić challenges. Arkham Asylum to pierwsza gra na PS3, w której zrobiłem platynę. Dzięki temu dobrze poznałem system walki w Batmanie. Początkowo wydawał mi się ubogi, ale przy wykręcaniu dużych wyników w combo challenges (potrzebnych do zdobycia wszystkich medali) zrobiło się naprawdę ciekawie. Naprawdę warto poznać każdy aspekt rozgrywki w tej grze, a nie tylko przejść story mode na normal. Pozostałe tryby nie są tylko wypełniaczami, ale dają naprawdę dużo frajdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkham Asylum to pierwsza gra na PS3, w której zrobiłem platynę.

 

Szacun, srlsy :) Challanges byly trudne w pozniejszych etapach, cholernie trudno bylo zrobic tam max punktow.

Edytowane przez Reanimator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun, srlsy :) Challanges byly trudne w pozniejszych etapach, cholernie trudno bylo zrobic tam max punktow.

 

Hehe, dzięki. Po prostu te challenges mnie wciągnęły na tyle. No i była satysfakcja jak się np. użyło wszystkich ciosów Batmana w jednej walce. Batman od zawsze był moim ulubionym herosem, a walki w tej grze wyglądają naprawdę spektakularnie, więc trudno mi się było oderwać. Chociaż misje skradankowe wcale nie były gorsze - te chalenges też warto zrobić, żeby przekonać się na jak wiele sposobów można wyeliminować wrogów w tej grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mallow - no raczej! Uwielbiam takie dodatki. Choc czasem niekumam co jest bardziej punktowane w tych wyzwaniach. Dajmy na to w jednej takiej mialem zalatwic kolesi po cichu. Nikt nawet mnie nie zobaczyl i wszystkich powiesilem za nozki na gargulcach. I co? kieska punktacja. Walczy sie super ale nie wykminilem jeszcze jak zdobywac duze ilosci punktow. Wobec braku bijatyk na PC Batman stanowi ciekawa alternatywe.

Na razie ledwo liznalem ta gre, zawsze mnie cieszy jak jest jakies odblokowywanie nowego grywalnego stuffu. Zanim skoncze jedynke i dwojke to pewnie ta nowa czesc bedzie juz w promocji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności