Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Taki sobie CKM ;]


Muhaho

Rekomendowane odpowiedzi

W koncu sie zebralem i miedzy wiekrzymi prackami postanowilem pobawic sie w konstruktora broni maszynowej... Nic szczegolnie nadzwyczajnego ale zawsze cos sie pokaze ;]

 

Nimniejszym bluzgajcie do woli mosci Panowie (i Panie) i jakies

sugestyje bym poprosil ;]

 

Jak zwykle zaczynam od dupy strony, czyli skrzyni na ow karabin ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 123
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dorob konia z tylu saloon wlej wody do tego i maz scenke .Narazie nie ma co oceniac skrzynia fajna ale gwozdzie bym dorobil chyba ze to kropelka sklejone daj cos wiecej co bedzie mozna ocenic ,ale powodzenia CKMa dawno nie bylo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ludziska,

 

Mi sie akurat ten trojnog nie zabardzo podoba bo jescze kupa roboty przy nim, ale wrzystko przedemna... Spawy to albo Tube Object nieco zmodyfikowany i dopasowany do obiektu z modyfikatorem Noice, lub w przypadku bardziej skomplikowanych form wytloczony Line Shape, tyz z Noicem ;] ..meen...

 

No i przechodzimy do sedna...

Zaczynamy od komory zamka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo mam nadzieję, że to nie wszystko... gdzie skrzynia z pierwszych renderków i gdzie jest teksturka??? przydałoby się też jakieś otoczenie do tego (np: zniszczona i podziurawiona kulami podłoga i na niej bardzo zniszczony poobijany CKM) ogólnie model jest spoko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, nad texturami caly czas pracuje, mam tylko problem co do aranzacji calej sceny ;( Kompletnie nie mam pomyslu co dalej z tym karabinem zrobic...

 

Tak jest chveti ;] djabel tkwi w szczegolach.

Rozgryzles mnie jestem terrorysta ;)

 

Zobaczymy, w krodce kolenejne rendery...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boze wymien tego rendera człowieku, praca narazie 7/10 , załątw sobie nowszego brazil(iszk)a. ;) narazie pozdro i powidzenia.

 

Rendera zabardzo nie wymienie bo (przynajmniej na razie) mnie na to nie stac... Naprawde fajnie pracuje sie na legalnym oprogramowaniu, sproboj kiedys....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rendera zabardzo nie wymienie bo (przynajmniej na razie) mnie na to nie stac... Naprawde fajnie pracuje sie na legalnym oprogramowaniu, sproboj kiedys....

 

w 100% sie zgadzam popieram chwale etc. Jak juz mowilem CKMIK mi sie podoba , animacja nie jest konieczna :P Ale jakas scena ofc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, chodziasz jeden mnie rozumie...

 

Scenka bedzie napewno, tylko troche to potrwa.

Wpadlem nawet na pewien pomysl, jeno jezeli zdolam go zrealizowac to sam karabin przejdzie na drugi plan i przyjmie miano obiektu mniej szczegolowego ;]

bo bede musial zolnierza jakiegos do niego postawic, a z tym moze byc ciezko...

tzn. nie z sama postacia i oporzadzeniem, ale z ciuchami.

...i tu bede bardzo liczyl na wasza pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rendera zabardzo nie wymienie bo (przynajmniej na razie) mnie na to nie stac... Naprawde fajnie pracuje sie na legalnym oprogramowaniu, sproboj kiedys....

No na legalnym sofcie się pracuje najlepiej polecam mój ulubiony OS : Linux :) tam trudno o nielegalny soft :) btw. Modeliki i teksturki świetne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności