Skocz do zawartości

Pojazd 3d : PE-Travers


Rekomendowane odpowiedzi

Siemandejro wszystkim !

Dzisiaj mam dla Was świeżo wypieczoną graficzke.

Jest robiona na podstawie jednego z konceptów z conceptships.blogspot.com czy cos tam.

Mamy tutaj sporą dawke 2D, ale taki miałem zamiar od początku. By szybko bez teksturowania osiągnąc spoko efekty.

Teraz pytanie czy sie udało ? ;)

 

Karkoś

 

pe_travers.jpg

 

@UP!

pe_travers2.jpg

Edytowane przez Karkosik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dałeś ciała ze smugami na końcu skrzydeł model mógłby mieć więcej detalu w sumie, i w sumie skoro jest taki minimal to ja bym go zrobił w takiej białej perle taki czysty klimat i świat też jakiś taki czysty wiesz o co biega.

 

Ale nie jest źle. Szkoda że tylko jedna klatka.

 

Mam nadzieję że to nie jest ^^ słynne:

 

it is totaly crap from any angle apart from this one!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kramon, w białym wg mnie by to nie wyglądało i byłoby pójściem na łatwizne. W tym klimacie co jest teraz wygląda to świetnie więc nie ma po co go zmieniać.

 

Biał jest kolor który jest trudnym ponieważ strasznie pokazuje bryłe kształt i design. Jak coś nie jest perfekcyjne idealne i cudne to nie będzie wyglądało w białym dobrze :> Po za tym zrobić ciekawą pracę w bieli jest bardzo trudno. I stwierdził bym że dużo prościej jest nawalić zardzewiałych tekstur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kramon:

No ok. Tyle, że tutaj nie chodziło o jakies minimalistyczne, syntetyczne rendery w kolorze białym. W tej scenie chodzi o to, żeby pokazać przelot jakiegoś rodzaju myśliwców/zwiadowców.

Ten statek w żadnym przypadku nie miał być idealny i cudny. Tym bardziej nie uważam, że ten statek jest minimalistyczny czy też ma prosty design.

Nie każdy statek musi być masywnym krążownikiem z karabinami i laserami. Może równie dobrze być lekkim, szybkim statkiem z lekką ażurową konstrukcją.

Do tego te wywody na temat bieli to dla mnie straszne bzdury. Biel często "zjada" bryłe nie ukazując przy tym wielu detali. W ogóle to nie rozumiem sensu takich komentarzy. Wrzucam prace zniszczałego już statku, a pierwsze co Ci sie narzuca to że lepiej wyglądałby w bieli ...

Mógłbyś ten komentarz napisać praktycznie pod każdą pracą i by pasował tylko sensu brak.

 

@FF@fishinthewater@Thunder: Dziąks chuopaki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny obrazek!

Jedyna uwaga jaka mi się nasuwa to taka, że gdyby pokazd leciał tak szybko że odrywaly by się strugi kondensacyjne to powierzchnia wody byla by zaburzona przez fale uderzeniową. Dodało by to sporo realizmu. W każdym razie i tak bardzo ladny obrazek.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności