Skocz do zawartości

SKALA (animacja) - Update: Making-Of


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

UPDATE:

Krótki Making-Of

http://www.festivaldominuto.com.br/videos/33152

alternatywny link

 

O przygodach dwunastonogi zwyczajnej (dodecapus vulgaris) pod mikroskopem elektronowym.

Występują również skoczogonki (collembola symphypleona) oraz góralek (procavia capensis).

 

Muzykę i odgłosy przygotował Marek Truszkowski

 

Użyte programy:

Blender, Wings3d, Corel Photopaint

 

sem50.jpg

 

Edytowane przez Ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oj godne to, animacja godna.

Dla mnie to też są to penisy, ale Panowie, zwrocie uwagę, że jak to Dziadek pisał, a może też jest w to wyposażony, to nasze narzędzie przetrwało miliardy lat ewolucji i dalej jest niezastąpione. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marakesz - ta prawa mysz to pierwsze co sobie przestawiłam w Blenderze. Po tym już z górki.

 

jankazmierczuk - ale chyba z tego 3,5 miliardów nie mają takiego narządu i też im dobrze.

 

deshu - mam w planie następny stil, z trylobitem i dziewczyną http://www.ania.xibo.at/tmp/cam01.jpg w następnym czasie wstawie jakiś model do wipa.

 

JoseConseco - efekt nie był zamierzony, po prostu doszłam do punktu że nie chciałam już dalej szlifować, a jeszcze jest generalnie zanimowane ciut za szybko ponieważ się chciałam zmieścić mniej więcej w minucie. FPS 25. Wings bo fajny i szybki i wygodny :) Blender się poprawił, ale jeszcze do wingsowego poziomu nie doszedł i chyba nie dojdzie.

edit:

z przerażeniem stwierdziłam, że na niektórych komputerach (na moim starym laptopie) strasznie laguje i skacze :(

wygląda jak 10fps, a nie powinno.

 

wujek_kane - na 4:3 był powód, raz że do czarnobiałego lepiej pasuje bo to starszy standard, obrazy z mikroskopu też są często 4:3 albo kwadratowe, jakoś do całego konceptu bardziej to pasowało.

Edytowane przez Ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności