Skocz do zawartości

The Best Dead Rising 3 Trailer Ever


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hemm...z jednej strony nie dziwi mnie, że to Blur bo ogólnie świat/otoczenie wygląda bardzo realistycznie, na początku myślałem że to prawdziwy film. Z drugiej jednak strony twarze postaci są...zbyt sztuczne jak na Blura. Porównując ten cinematic do Elder Scrolls Online jasno widać różnice w postaciach. Myślałem, że Blur będzie już cały czas stosować skany. Dlatego moim zdaniem pod względem wykonania bohaterów nasze PI (z Wiedźminem) przebiło tym razem Blura. Za to od strony animacji jest lepiej, postacie świetnie się poruszają - tak samo samochód. Gdyby pozakładać wszystkim postaciom kominiarki na głowy to pewnie wiele osób nie skumałoby że to cg:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, w koncu to wypuscili ( projekt byl skonczony ponad rok temu ).

 

Co do animacij twarzy to rzeczywiscie wyglada to bardzo slabo... Twarz glownego bohatera byla skanowana, ALE...

miesiac przed nagrywaniem ruchu twarzy w Mova... W tym czasie ten sam aktor zdazyl przybrac na wadze 40 funtow! ( do

innej roli ) i nagrany ruch bardzo kiepsko wygladal na zeskanowanej wczesniej, mniej pucolowatej twarzy. Na zmiany

nie bylo juz budzetu...

 

Moral z tego taki, ze uzywajac face capture/ scanning trzeba trzymac aktorow na dietetycznej smyczy, do smageo konca produkcji ;)

 

 

h.

blur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Environment bardzo przypadł mi do gustu, tak jak ogólna rozwałka i fragment z samochodem. Turbowalec mną wstrząsnął - wykonanie świetne, parsknąłem śmiechem ale taki już klimat DR. Jak koledzy wcześniej mówili ludzie nie pasują troszke pod względem wykonania, jakby z innej bajki o zombi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubert - dzięki za info o produkcji. Powiedz jeszcze jak było z terminami. Ile mieliście na to czasu. Bardzo mi się światełko podoba, jak zwykle. Najmniej to nawet nie tyle animacja co pomysł i scenariusz. Ale ja nie jestem targetem.

 

Hej Baggins. Nie bylem częścią projektu wiec mam mniej info. Czasu z tego co pamiętam było tyle co zwykle. Bardzo dużo kasy poszło na

development nowego systemu do generowania tłumów. Mniej zostało na porządny rig i moprhy korekcyjne do twarzy... A przy Mova to

jest bardzo ważne i dodaje te dodatkowe 10% jakości ( The Curious Case of Benjamin Button ).

 

Scenariusz i dialogi...przemilcze :)

 

h.

blur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności