Skocz do zawartości

POJAZD 3D : Ferrari Modena


MC-Maxim

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popraw też reflektorki. Ja się nie znam na samochodach więc może tak ma być ale lepiej by wyglądał ze srebrnymi halogenami, a u ciebie szkła leflektorów mają koor lakieru... Po za tym popraw antialiasing bo to psuje obrazek. Ogólnie spox, dawaj następne autka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabe. Nie widze niczego, co wyróżniałoby się (na plus oczywiście). Masa błędow, większych i mniejszych. Mi zupełnie się nie podoba. Powiem szczerze że nie wiem co ta pracka robi w rekomendacjach obrazkowych. Ktos się chyba nie przyjżał dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Ale bulwers...... nie pozabijajcie się.... pracka jest dobra, ale nie wybitna... nie wykazujmy się zazdrością - trafiła do rekomendacji to tam jest... A to czy powinna, czy nie niech roztrzygną moderatorzy... Swoje zdanie można wyrazić, ale uszczypliwość na tym polu jest chyba nie na miejscu, a Maximowi dystans do swoich prac też się przyda, więc wobec powyżswzego apeluję o pokój!!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mc-maxim - tu nie chodzi o twoja osobe (i ewentualny uraz sikhama do ciebie), tylko o tendencje do wysokiego oceniania bardzo przecietnych pracek. Na forum ostatnio modna jest postawa: słodzenie aż do bólu i wazelina lejąca się litrami. Ten trend nie wychodzi nikomu na zdrowie.

"wspaniale umiejetnosci modelowania i bardzo dobre rendery" - no sorry... dobrze ze nikt nie napisał ze ten model jest super-dokładnym odwzorowaniem modeny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, dobrze dobrze. Bo nie jest. A powiedzialem ... uszczypliwe komentarze nie do mnie, w stylu "roznicy prawie nie widac :| " Do sikham : Wiec pomijaj moje watki jak juz Ci wyzej napisalem. Za taka ocene naprawde dziekuje i nie chce czytac Twoich ocen. Bywaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o :

- nie używanie brzydkich wyrazów

- zachowanie pewnego poziomu wypowiedzi

- powstrzymanie emocji

 

Jeśli macie coś do siebie to proszę rozmawiać / awanturować / bić się prywatnie.

 

Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo Cie przepraszam ale to Ty zacząłeś "To sie ciesze ..." czyli masz głęboko w d*pie jakąkolwiek krytyke

zresztą nawet jeśli mój post był uszczypliwy to było to zamierzone może wreszcie trzeźwo spojżysz na zdjecia prawdziwego samochodu i poprawisz tu i tam albo chociaż wyciągniesz wnioski na przyszłość

 

ciekawe dlaczego czekasz tylko na odpowiedzi któte są na "tak" a reszte omijasz jakimś dziwnym trafiem niemoge ci tego zabronić tak jak ty niemożesz zabronić mi pisac tego co myśle

 

mam iść pomeczyć kogo innego :))))) ciekawe kogo newbie to niewypali a Ty sie juz raczej do nich niezaliczasz (po tylu modelach O_O)

 

M@ti zazdrość heh sorki ale to nie ten adres :) niemam czego zazdrościć bo myśle że moje prace są na zbyt niskim poziomie by je rekomendować (na pewno są lepsze w niektórych wip'ach)

 

myśle że ten post pozbawiony jest wszelakich emocji zachowuje pewien poziom i starałem sie nieużywać brzydkich wyrazów

 

wiec do zobaczenia w nastepnej pracy :) pap :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ... ale ja nie mam potrzeby robic idealnych samochodow, nie majacych odstepstw od oryginałow. Naprawde jestem zadowolony z tego co robie :] Nie twierdze bron Boze, ze moje modele sa idealne czy cos w tym stylu. Nigdy tego nie powiedzialem i trzezwo patrze caly czas. Błedy sa i szczerze mowiac poprostu nie chce mi sie ich poprawiac, bo nie uwazam zeby byly az tak razace ... a jezeli są np. dla Ciebie, to prosze o przyjazniejsze formułowanie swoich wypowiedzi, bo ja nigdy nie komentuje czyjiś prac w ten sposob i bardzo mi sie nie podobaja tego typu komentarze. Mam nadzieje ze sie rozumiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Sikham - przecież obaj wiemy, że twoje modele są lepsze... jakieś emocje napewno się wkradły, nie bronię nikogo... staram sie być obiektywny i ja to tak odebrałem, patrząc na wasze wypowiedzi z boku.. jesli chcesz o tym porozmawiać to zapraszam na gg:3275052 :) :P

DO MC I Sikhama - koniec tematu, czyste oceny.. nic więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności