Skocz do zawartości

Dla Lili


Kris_R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no kolorki sa slodkie, tematyka cudowna ale jesli praca ma isc w kierunku realizmu jak sie domyslam to taka poza postaci jest ryzykowna. w takim ujeciu trudno nawet mowic o anatomii i proporcjach bo skroty zawsze beda mylace. wykonanie podoba mi sie tylko czepiam sie ujecia i ulozenia postaci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś zapewne jest :) nie da się ukryć...

Sans... nie zmienię ułożenia choćbyś wył do księżyca przez dwa dni pod moim oknem. To dość luźny koncept.. taka zabawa bardziej. Lilka spała w namiocie to ją sobie szybko naszkicowałem. Teraz do kompa i letę z tym dalej... nie było w zamyśle mowy o kompozycji itp. Czy teraz to pokutuje? tak... troszkę pokutuje.. ale mam nadzieję że uda się jakoś wyciągnąć tą prackę... choć troszkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daję mały postęp... umówiłem się z Lilką tak, że dostanie troszkę spóźniony prezent imieninowy... zawalony robotą nie chcę tego tak na odpieprz zrobić.. a ona jest kochana i wyrozumiała i wie że warto poczekać :)

No to wrzucam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby na to nie spojżeć to 2 szkic był lepszy, po drodze zgubiła część nosa, zwęziła usta, róża zbladła no i pościel to teraz jakieś burzowe chmury, chyba nie przechodzicie "kryzysu"? :D Utrzymaj to w "herbacianej" tonacji a będzie ok. No i zrób to odręcznie :D Włóż w to trochę zwykłych akwarelek, a nie tuszu z drukarki to popsuje efekt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ok :) już się tłumaczę :) wydruk poszedł na A3 i tak wygląda plik, który poszedł, tylko że duuużo większy... kontrast i nasycenie musiałem zdjąć, bo jak zrobiłem dzień wcześniej wydruk próbny, to kolory wyszły tak potwornie przepalone... brrrr... kwestia kalibracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... przy okazji poproszę ją, aby wam sama napisała jak to było...

A co do typografii... wiem... żenada. Nie było jej w planie. A trochę głupio zamieszczać na odwrocie :D więc wcisnąłem... no i tak dupowato wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca podoba mi się bardzo, poza nosem, który wygląda nader dziwnie i jest w/g mnie za krótki ( byc może już to ktoś wytknął, nie czytałem całego wątku )

 

bardzo klimatyczne, Lili napewno się ucieszyła ;) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjeć mam sporo :) Z resztą w wątku 'z drugiej stronie ekranu' możecie nas zobaczyć...

Jeśli masz greg na myśli zdjęcie, jak Lilka tak leży to nie mam... zrobiłem tylko szkic jak kiedyś spała w namiocie... i na bazie tego szkicu pojechałem.

Nochal.. no potraktowałem go trochę po macoszemu. sorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jak widac warto było czekać na taki prezent a zresztą w przyrodzie nic nie ginie - Krzyś nie zdążył na imieniny za to na urodziny wszystko już było dopieszczone;). Dla ciekawych szczerych userów - pewnie, że podziękowałam ale jak to nasza słodka tajemnica:).

Greg może w tym zwierzu coś jest...przypomina mi mojego chomiczka:)

Pozdrawiam all Lily

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności