Skocz do zawartości

Animacja 3d : Another Day


keid

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jak zrobiliscie postpro w fotoszopie?! :D na skryptach klatka po klatce?!

 

Mi tam sie podoba. Widac troche brakow, to ogolnie trzyma klimat ("wnuczek 3D" ;) i milo sie oglada, plastyka tez jest ciekawa.

Ogolnie gratuluje i zycze kolejnych, jeszcze ciekawszych produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o stylistykę, to kojarzy mi się z shortem 'Between bears' (jest na vimeo). Pasuje do motywu składanych samolotów, więc na plus.

Natomiast w kwestii przesłania i ogólnej atmosfery, to powiem brutalnie - typowa polska animacja. Szara, beznadziejna rzeczywistość. Im dłużej myślę o fabule, tym bardziej mnie dołuje.

Ale ogólnie filmik, jako jedno z pierwszych dokonań, to na plus. Warsztat (w tym animacja) przyjdzie wraz z doświadczeniem. Życzę powodzenia w następnych realizacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie front całkowicie zasłużony i pomysł rewelacyjny. Mi ta długość odpowiadała, choć fakt - ciężko mnie znudzić, a tutaj mogłem się spokojnie rozluźnić nim akcja rozwinęła się na dobre. Finisz mnie zmiażdżył - wielki szacunek ode mnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje ukończenia projektu:)

mimo kulejącej animacji wygląda ładnie. Pasuje mi klimat.

Chodzenie na misia mnie rozwaliło:) takie małe niedopracowanie ale fajnie wygląda, pasuje do postaci:)

niby prosta rzecz ale jak byłem w woju to było paru kolegów którym dłuuuugo nie dawało się wytłumaczyć jak mają chodzić w szyku, chodzili na misia przez większy okres pobytu.

jedynie nie skumałem przesłania, chyba że chodziło o to samo co podczas całego pobytu w wojsku, wolność:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności