Skocz do zawartości

B-Max Addon - namiastka 3dsMax w Blenderze


floo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jezeli ktos zmajstrowal dla blendera preset przypominajacy maxa, to chwala mu za to, i na tym powinien sie temat skonczyc:)

 

dlaczego niby? jeżeli są chętni jest ciekawy temat to dlaczego nie dyskutować, przeszkadza ci to jakoś :D? dostajesz powiadomienia na mail czy co :D? Nie jesteś moderatorem nie musisz tego czytać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykladowo pod spacja mam undo, gdyz czesto go uzywam, i jest mi on bardzo pod reka:)

 

Heh to mi przypomina jedną rzecz. Używam ostatnio na zmianę H i Maya i z tą spacją zawsze jest problem, bo w Maya otwiera taki duży menus którym znajduje się cały program podczas gdy w Houdinim spacja+myszka służy do używania w vievportu w Mayi to alt+myszka, więc gdy odpalam Mayke zwykle denerwuje się iż używam cały czas spacji jak w Houdinim, a Houdinim alta jak w Mayce i program dziwnie reaguje. Nie zmieniam tego, bo w M to hard key o ile wiem spacji nie da się zmienić, a w H dopiero od któregoś buildu 2.5coś można zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie zmieniam defaultów, bo czesto pracuje na różnych komuterach, i czesto jestem pytany co jak się robi. Tak jak nauczyciele - znam defaulty:)

 

A i tam wcześniej Kramon pytałeś: tak, w ps jade na skrótach w 75%, może i więcej, mimo tego, że do każdej funkcji dostajesz się 2 kliknięciami (no może czasem 3).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie zmieniam defaultów, bo czesto pracuje na różnych komuterach, i czesto jestem pytany co jak się robi. Tak jak nauczyciele - znam defaulty:)

 

A i tam wcześniej Kramon pytałeś: tak, w ps jade na skrótach w 75%, może i więcej, mimo tego, że do każdej funkcji dostajesz się 2 kliknięciami (no może czasem 3).

 

hymn to może ja jestem dziwny bo photoshopa używam już naprawdę długo 5-6 lat będzie. i większośc robię myszką chociaż często jest tak że jak np musisz przeskakiwać między 2 toolami dość często to wtedy podpatruje te skróty, pewno jakbym się skupiłto bym sobie wszystkie przypomniał ale przyzwyczajony jestem do myszki. Natomiast w Blenderze przyzwyczajony jestem do skrótów. To tylko pokazuje jak bardzo każdy jest inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności