Skocz do zawartości

POJAZD 3D: BMW i3


Lukii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ładnie, aczkolwiek pamiętam poprzednie studio i moim zdaniem było lepsze z 2 powodów :) Tutaj widać już mankamenty modelu (przód, maska,bok, klamki, pintche, tylny zderzak). Podciągnąłbym rendery też w PS, wygląda na to, że nakładałeś filtry/kolory podobne do sepii ale wszystko włączenie z chromami złapało ten odcień więc całość wyszła nieco monotonnie. Uważam też, że jeśli wnętrze nie ma detalu to się go raczej nie eksponuje bo tutaj widać płaskie siedzenia, brak detali kierownicy czy środkowej konsoli, tej wyżej. Można by je po prosu lekko naznaczyć, że tam jest. Jakby to poprawić to pełne 5 gwiazdek bo wszystko trzyma się kupy i wygląda ładnie :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo. Dobrze to wygląda. Widać słuszny umiar w korzystaniu z hdri light studio.

Ostatni render sam w sobie nie jest zły, ale na tle studyjnych wypada gorzej, i na dodatek jest takim "odstającym na końcu", co daje wrażenie, że jest niedorobiony i od niechcenia - nawet, jeśli to nie prawda.

Drugi exterior pewnie by załatwił sprawę.

 

Sam samochód, kojarzy mi się z prosiakiem. I o dziwo, podoba mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni render faktycznie najsłabszy. Pierwsze naprawdę dobre chociaż momentami całośc sprawia wrażenie platikowego. A ten samochód również uważam - coś straszne. Aż wierzyć mi się nie chce, że to puściło BMW. Czy samochód elektryczny musi być brzydki. Klątwa Priusa?

 

ps. Aha... mała uwaga nie do pracy, ale do samej prezentacji. Nie obraź się. Może to tylko ja. Ja wiem, że podpis ważna sprawa, ale wydaje mi się, że psuje on momentami odbieranie niektórych kadrów. Może jakiś bardziej subtelny by lepiej pasował. Strasznie mocny on jest i w pierwszej chwili patrzy się na niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

 

Na wstępie dziękuje wszystkim za komentarze no i za front :)

 

Berger - do wcześniejszego studia opinie były ze za białe wiec zdecydowałem się na coś ciemniejszego, zdaje sobie sprawę też z tego ze są nie dociągnięcia ale po jakimś czasie dłubania przy jednym modelu już się nie widzi ich albo też nie chce się już ich widzieć :)

 

Adek - możne i trochę rzuca się to logo ale wiesz to firmowe :)

 

YetoKinght - oponki ma właśnie takie wąskie może dzięki nimi ma mniejszy opór :)

 

Co do ostatniego renderu to zawsze miałem kłopoty z odzwierciedleniem dobrego oświetlenia w exterior-ach starałem się jak moglem :)

może ma ktoś dobre materiały z którego można zaczerpnąć dobrej wiedzy w tym dziale ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności