Skocz do zawartości

Pojazd 3D: JAGUAR E-TYPE


Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Chcieliśmy pokazać Wam pracę robioną na konkurs ze stronki Humster3D. Niestety z powodu natłoku prac w ostatnim czasie nie udało nam się zdążyć w wymaganym terminie. Pracka natomiast została :) Niebawem wrzucimy jeszcze kilka renderów. Póki co kilka z WIP oraz 2 finalne rendery. Miłego oglądania.

 

Zapraszam na naszą stronkę na fb https://www.facebook.com/bucket3d

 

g1l6.jpg

 

36y5.jpg

 

cbpu.jpg

 

jrsr.jpg

 

9i6b.jpg

 

v4mq.jpg

 

tcn4l.jpg

 

3enr.jpg

Edytowane przez Bucket
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Świetny detal, tekstury, ujęcia i przyjemne post pro, kawał dobrej roboty. Ale w wielu tak szczegółowych pracach zauważyłem pewną prawidłowość, chodzi o model samej karoserii. Nie wiem czy to już zmęczenie materiału po modelowaniu bazyliona małych pierdółek, ale bardzo często odstaje od reszty i tak też niestety jest i w tym przypadku. Chodzi mi przede wszystkim o cały hard top, który jest wklęsły na dachu, niewykończony wokół bocznych szyb i ogólnie sprawia wrażenie wymodelowanego w 5 minut na ostatnią chwilę. Bardzo chętnie zobaczyłbym dwa ostatnie rendery z poprawionym, lub nawet zdjętym hard topem, żebym mógł z czystym sumieniem wystawić zasłużone 5 gwiazdek, bo poza tym drobnym szczegółem praca jest naprawdę genialna. No, może przedostatni render wygląda trochę jakby ktoś zapomniał przestawić gammę na 2.2... :P

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Dzięki wielkie za komentarze i fronta. Fajnie że pracka się podoba.

Loozack - dach absolutnie nie jest wklęsły :) Kwestia refleksów po postprodukcji. W miarę możliwości pokażemy model. Co do wykończenia natomiast to dużo go tam właściwie nie było, prócz uszczelek, które również są wymodelowane. Faktycznie, nie zwróciliśmy uwagi na to robiąc postprodukcję. Nadrobimy przy następnych wizkach :) Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności