Skocz do zawartości

Bik & Bak - film animowany znad Wisły


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Zapowiada się całkiem, całkiem! Klarowna stylizacja i animacja.

Podobają mi się proporcje postaci, przesadnie duże łapska i stopy.

Fajny stwór a'la Stitch.

Napakowane akcją, dzieciaki to polubią ;)

Powodzenia Fumi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się logo jest tragicznie straszne, animacja trochę taka no nie wiem, nie jest taka smooth.

 

Jednak nie boli w oczy, a mi się wydaje, że produkt może trafić do młodszego widza.

Całość trochę przypomina, stylem animowany film Conan, albo LOTR (te starsze wersje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że animacja jest rwana przez stylizacje - dlatego pasuje :)

Wizualnie podoba mi się bardzo - za to duże zastrzeżenie do audio.

Mastering dialogów i ekspresja wypowiedzi niestety siada, ale chyba można coś z tym jeszcze zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspolczesny Bakshi. Szkoda,ze nie dorobili sobie skryptu do normalizacji linii. Drgania kiedys mogly wynikaz z budzetu, teraz w sumie nie ma uzasadnienia przy obecnej mocy komputerów. Ale gorąco dopinguje im w nastepnych produkcjach.

No i mocno widać utracony timing cartoonkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pawel Debski

Hej! Dzięki za wszystkie komentarze. Staramy się jak możemy aby zrobić coś fajnego. Jest to dopiero teaser tak więc jesteśmy w dalszym ciągu na etapie eksperymentowania z materią. :) Ale to co tu pokazaliśmy jest jednak jakimś wykładnikiem tego co chcemy zobaczyć finalnie na ekranie.

 

Jeśli chodzi o logo czy tytuł końcowy. Sami wiemy że jest to jeszcze prevkowa wersja i zapewne będzie poprawiona. :)

 

Co do linii i drgania... Całość obrysowywana jest ręcznie by zachować odręczny charakter kreski. Staramy się wyeliminować efekt drgania jak najbardziej, ale nie chcemy go zupełnie zatracić ponieważ animacja straci swój charakter. Mimo iż stosujemy animację 3D jest ona jedynie wykładnikiem ruchu i proporcji postaci, Myślę że drżenie kreski nie przeszkadza tu w odbiorze a czasami nadaje właśnie fajny efekt odręcznej animacji 2D.

 

Same dialogi będą poprawione jest to pierwsza wersja teasera a zamierzamy popracować nad drugą dłuższa wersją i myślę że na tym etapie skupimy się bardziej na udźwiękowieniu materiału i poprawimy obecny efekt.

 

Na koniec chciałbym jeszcze raz szczerze podziękować za opinie, zdopinguje nas to do dalszej wytrwałej pracy nad projektem.

 

Pozdrawiam,

Paweł Dębski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do boju chłopaki! Dopinguję wam z całych sił, jest jeszcze troche małych niedociągnięć jeżeli chodzi o animację, ale całość wygląda super (ja bym powiedziała że jest zbyt smooth i brakuje troche hold frames), rzeczywiscie przydałoby się poświęcić więcej czasu przy animacji mowy (coś co aktualnie ćwiczę z moim kotem) Drżenie linii dodaje życia. Czekam na rezultaty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności