Skocz do zawartości

wizualizacja sypialni


Aannaa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Lampki nocne chyba trochę "wiszą" ponad stolikami. Dosyć dziwne mapowanie siedziska przy łóżku. Poprzesuwałbym UVW na belkach pod sufitem, żeby nie były takie identyczne. Nie wiem czy takie zestawienie drewna i betonu jest "szczęśliwe". Deski na podłodze za szerokie, wydaje się, że mają tak ok. 35 cm szerokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co powiedział Dynamico plus rozjaśnić obrazek za oknem nie współgra ze światłem we wnętrzu,materiał szyb jest zbyt matowy, wygląda także ze zabiłaś czymś naturalne cieniowanie, nie masz przypadkiem materiału podłogi wrzuconego do overridemtl z białym materiałem ? Beton czemu nie tylko bym dał kolorystykę drewna naturalna a nie bieloną

Edytowane przez skalpel3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popracuj nad teksturą drewna, szczególnie belki stropowe. Przydałby się bump, reflection map. Stolarka okienna wygląda jakby była zrobiona z ostrych brył. Na pierwszym ujęciu to nie przeszkadza, ale juz w drugim rzuca się to w oczy dość bardzo. Nie wiem czy karnisz nie jest za gruby, wygląda dość ciężko. Dywan okej, oświetlenie dobre. Zmieniłbym jeszcze materiał tkaniny, bo wygląda plastikowo, ale modelunek fajny. Widać spory progress.

Na koniec zmieniłbym jeszcze kompozycje, rozszerzając ją troche w prawo, żeby zmieścił się cały fotel. Niepotrzebnie ucięty jest ten fotel w skutku czego ciągnie oko w prawo.

Pozdrawiam

R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod kolegami wyżej, najbardziej widać brak bump, tekstura drewna na podłodze za szeroko. I co do cieni, spróbuj może wyrenderować plik z ambient occlusion i na to nałożyć w postprodukcji. Modele pościeli i kocyka naprawdę fajne, można zapytać jak były robione? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności