Jump to content

wizualizacja sypialni


Aannaa
 Share

Recommended Posts

Lampki nocne chyba trochę "wiszą" ponad stolikami. Dosyć dziwne mapowanie siedziska przy łóżku. Poprzesuwałbym UVW na belkach pod sufitem, żeby nie były takie identyczne. Nie wiem czy takie zestawienie drewna i betonu jest "szczęśliwe". Deski na podłodze za szerokie, wydaje się, że mają tak ok. 35 cm szerokości.

Link to comment
Share on other sites

To co powiedział Dynamico plus rozjaśnić obrazek za oknem nie współgra ze światłem we wnętrzu,materiał szyb jest zbyt matowy, wygląda także ze zabiłaś czymś naturalne cieniowanie, nie masz przypadkiem materiału podłogi wrzuconego do overridemtl z białym materiałem ? Beton czemu nie tylko bym dał kolorystykę drewna naturalna a nie bieloną

Edited by skalpel3d
Link to comment
Share on other sites

Popracuj nad teksturą drewna, szczególnie belki stropowe. Przydałby się bump, reflection map. Stolarka okienna wygląda jakby była zrobiona z ostrych brył. Na pierwszym ujęciu to nie przeszkadza, ale juz w drugim rzuca się to w oczy dość bardzo. Nie wiem czy karnisz nie jest za gruby, wygląda dość ciężko. Dywan okej, oświetlenie dobre. Zmieniłbym jeszcze materiał tkaniny, bo wygląda plastikowo, ale modelunek fajny. Widać spory progress.

Na koniec zmieniłbym jeszcze kompozycje, rozszerzając ją troche w prawo, żeby zmieścił się cały fotel. Niepotrzebnie ucięty jest ten fotel w skutku czego ciągnie oko w prawo.

Pozdrawiam

R.

Link to comment
Share on other sites

Podpisuję się pod kolegami wyżej, najbardziej widać brak bump, tekstura drewna na podłodze za szeroko. I co do cieni, spróbuj może wyrenderować plik z ambient occlusion i na to nałożyć w postprodukcji. Modele pościeli i kocyka naprawdę fajne, można zapytać jak były robione? :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy