Skocz do zawartości

Artbuzz Challenge 2014 - Konkurs 2D


adek

Rekomendowane odpowiedzi

W dniach 23-25 maja 2014 roku odbędzie się kolejna, 5 już edycja festiwalu Artbuzz - otwartych cyklów edukacyjnych i interaktywnych szkoleń z zakresu grafiki, nowych technologii i Internetu. W związku z nowym Artbuzzem zapraszamy Was wraz z organizatorami do wzięcia udziału w konkursie z zakresu grafiki 2D.

 

Pełna treść: Artbuzz Challenge 2014 - Konkurs 2D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak. Dostałem informację, że to była pomyłka. Nikt za nic nie będzie musiał płacić, zdaje się, że ten staż to też nie przymus. A konkurs ten pojawia się tu już jak co roku. Mam nadzieję, że 2D nie zawiedzie.

 

Mam nadzieję, że będą chętnie. Ogólnie na razie tak nieoficjalnie powiem, że w drugi dzień ArtBuzza planowany jest mini zlot max3d.pl.

 

Ogólnie szykuje się naprawdę fajna impreza. Program dokładny z tego co wiem zostanie opublikowany za jakiś czas, ale na FB już są przebłyski tego co będzie: https://www.facebook.com/ArtBuzz?fref=ts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic niezwyklego, tak jest np. w szpitalach ;)

przepraszam za offtop ale wiecie ile trzeba zapłacić za praktyki chirurga w szpitalu? Chętnie spróbowałbym swoich sił.

 

p.s. nagrody niespodzianki to pewnie 6cio miesięczne staże

 

Edit: ale dla młodych kazdy konurs krajowy to spora mozliwość zaznaczenia swojej obecnosci na roznych frontpage'ach i dobra droga do rozpoznawalnosci.

Edytowane przez olaf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejtujecie, a do końca nie wiem dlaczego. Błąd z tym stażem został poprawiony. Myślę, że nikt nikogo do stażu nie zmusza, nawet jak ktoś wygra to przecież to nie obowiązek. Szczerze, na początku sam nie wiedziałem tego "bezpłatny", ale to zostało poprawione prawie od razu. Zanim komentarze się pojawiły miałem prośbę o poprawienie.

 

Nagroda moim zdaniem fajna, pomagamy w ArtBuzie co roku, konkurs mam wrażenie jak i sama impreza jest rozpoznawalny (zobaczcie w ogóle kto będzie miał wykłady podczas ArtBuzzu). Studenci z MediaFrame naprawdę się starają i pozyskali sponsorów na ściągniecie fajnych ludzi. NIkt na tym nie zarabia, my tutaj nie jesteśmy organizatorem, ale to jedyny taki konkurs oprócz bitwy, który rozgrywa się u nas, na forum, na podobnych zasadach.

 

Zawsze był traktowany jako taka mała bitwa.

 

Naprawdę zachęcam do startu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności