Skocz do zawartości

Quixel Suite open beta


gryzon

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj pojawiła się długo oczekiwana open beta Quixel Suite, zmodernizowanego pakietu zawierającego w sobie NDO, DDO, 3DO, DDO MEGASCANS.

 

http://www.quixel.se/

 

Uruchomiona została też bogata baza wiedzy na temat tych narzędzi

 

http://quixel.se/usermanual/quixelsuite/doku.php

Edytowane przez gryzon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W związku z tym, że jestem totalnym nowicjuszem i jeszcze nawet nie raczkuję w kwestii 3D nie do końca wiem jeszcze do czego wszystkie te narzędzia służą tak na prawdę :) Ich opisy jeszcze nic mi nie mówią zbytnio, ale to co zobaczyłem na prezentacji zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Mogę się mylić ale chyba jest to dosyć potężne narzędzie usprawniające pracę przy teksturowaniu itp... :)

 

Pytanie, czy jest to oprogramowanie na zasadzie subskrypcji czy jednorazowej opłaty licencyjnej? I czy wersja Hobby & Freelance ma jakies restrykcje zarobkowe??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to testuj przecież darmo jest beta

 

Ddo nowe to jest zbiór ogromny tileowanych textur zrobionych na zajebistosci ze specularami i normlakmai i displacmentem i do tego cały świetny proceduralny system zarządzania maskami i mixowaniem tego wszystkiego. z wykorzystaniem tangetów AO itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to testuj przecież darmo jest beta

 

Ddo nowe to jest zbiór ogromny tileowanych textur zrobionych na zajebistosci ze specularami i normlakmai i displacmentem i do tego cały świetny proceduralny system zarządzania maskami i mixowaniem tego wszystkiego. z wykorzystaniem tangetów AO itp...

 

Spokojnie, przyjdzie czas na testy. Chciałem tylko coś więcej wyciągnąć od tych co na tym pracują. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności