Skocz do zawartości

Tormentum - polska gra niezależna


serio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

To mój pierwszy wątek w tym dziale. Głównie wrzucam w sekcji 2D ale dziś chciałem pochwalić się projektem nad którym pracujemy z dwoma kolegami już od prawie dwóch lat. Jest to surrealistyczną grą przygodową typu Point and Click, zawierającą w sobie również pewną dawkę wyborów moralnych. Akcja gry toczy się w mrocznym świecie balansującym na granicy sennego marzenia i koszmaru.

 

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę Indiegogo, gdzie znajdziecie szczegółowe informacje o projekcie. Oczywiście jeśli ktoś by chciał nas wesprzeć to nie pogardzimy żadną pomocą :)

 

Pozdrawiam.

PS Jeśli ktoś ma ochotę może nas wesprzeć również na Greenlight-cie.

 

color_logo.png

banner_01.png

 

Mała pokazówka efektu paralaksy który będzie towarzyszył w całej grze. Wszystkie tła składają się z kilku warstw celem uzyskania wrażenia pseudo 3d.

 

adventure_game_rope.gif

 

adventure_game_eye.gif

 

A tu już screeny "statyczne" z gry..

 

07.png

02.png

 

08.png

03.png

01.png

puzzle_01.png

04.png

zoom_02.png

06.png

05.png

zoom_01.png

castle.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zapowiada się interesująco. Chętnie kupię wersje na Androida. Z minusów to co mi się rzuca w oczy to dosyć długie czasy przejścia pomiędzy widokami, jakoś tak przyjemniej 2 razy za długie. Weźcie pod uwagę że to point'n'clisk więc szukając rozwiązania ludzie często będą przeskakiwali pomiędzy ekranami wiele razy. Dodatkowo niektóre elementy (zębatki) bardzo odstają kolorystycznie (i jakościowo również). Byłoby super jeśli to podciągniecie to wysokiej jakości innych grafik które teraz macie.

 

Fajny projekt. Trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monio - Dzięki! Przekaże cenne uwagi dalej. Ja mini gierek nie robiłem, tylko kolega więc on już będzie musiał zadecydować z tymi zębatkami. Loadingi to programista by musiał się pochylić nad problemem ale masz racje powinny być szybsze lub w ogóle ich nie być ale no zobaczymy. Dzięki za feedback.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graficzka i klimacik wyśmienity.

 

Uwagi:

1. Piszemy niechybny (1 scena).

2. Wyczuwalna drętwość w kilku liniach, czy oryginalnie były pisane po angielsku?

3. Szkoda, że pod koniec demka nie pojawiła się żadna nowa informacja na temat fabuły.

5. Przy pierwszym podejściu gra zawiesiła się na ekranie ładowania po wyjściu ze studni.

6. Lubię, gdy początek jest łatwy, a koniec osiąga poziom /niemożliwy/ . Czy tak będzie tym razem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzosz -dzięki za feedback! Błędy postaramy się poprawić, fabuła pisana będzie jeszcze szlifowana. Co do trudności to będzie zależało od zagadek..Będą proste ale też trudne.

 

Reynevan -no cóż Chrome tak już ma. Na indiefb mamy tez Tormentum i stamtąd chrome się nie pluje jak się pobiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności