Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Honda NSX-R


Pawlito

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Przedstawiam skończony nareszczcie projekt. Nareszcie dlatego, bo po pierwsze początkowo miał to być jak zwykle projekt na kilka renderów a rozrósł się do rozmiarów Shorta nad którym popracuję jeszcze do przyszłego roku. Dlatego cieszę się że przynajmniej to mam za sobą. Po drugie, nawiązałem współpracę ze Tomkiem Jurczykiem, znanym na forum pod pseudonimem ikkiz. Umówilśmy się na wspólną pracę, do której robię samochód, on zaś postać pani mechanik. I to właśnie jest następne w kolejce, animacja narazie musi wylądować na wieszaku.

 

2gso67k.jpg

 

j93vy1.jpg

 

2wd337o.jpg

 

25h0n0n.jpg

 

v7tbp3.jpg

 

rtqjyw.jpg

 

Tradycyjnie też animowana prezentacja, której ostatnia minuta jest teaserem do Shorta pod groźnie brzmiącą nazwą "Bad Grip".

 

mSohxf68C

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Pawlito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cieszę się z rekomendacji, i wierzcie lub nie ale nie myślałem o niej poważnie wrzucając rendery do Finished. Także biorąc pod uwagę sąsiadujące prace. Dla mnie to sygnał że progres jest i zachęta do robienia następnych prac. Podziękował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje rekomendacji, bo model wykonany z pietyzmem.

 

Ja teraz spinam poślady, żeby skończyć patmobila i brać się za tą mechaniczkę, bo tak się złożyło, że 4 tygodnie mi całkiem wypadły z życiorysu przez przeprowadzkę i teraz jak odpalę blendera, to nie wiem na czym skończyłem i o co chodziło :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzięki ikkiz.

 

Ja dłubię juz tego Pontiaca, i linki dla Ciebie: rar obj

 

Z racji tego że mam słaby internet (limit transferu) mam prosbę zebys najpierw pobrał rara. i jeżeli go odpalisz to będę Ci wysyłał spakowane modele.

 

Przed wysłaniem, zaimportowałem tego .obj do Blendera ale on gubi smoothing grupy - bieżnik opon przód i przetłoczenia nad błotnikami i zdłuż auta - powinno być ostro (import do 3dsa jest OK), mam nadzieję że da radę to poprawic.

 

I ze spraw organizacyjnych musimy uzgodnic czy każdy zakłada swój wątek, czy moze da radę zrobić wspólny który będziemy mogli edytować razem, ale to bardziej pytanie do Adminów. A może przywalimy z partyzanta, gdy projekt będzie skończony? :)

Edytowane przez Pawlito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności