Skocz do zawartości

SCENA 3D : Heaven & Hell


SiD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dzienkuje Panie peter_muler , milo mi to przeczytac :D

 

Zapomnialbym dodac ze ta praca , wziela mi sie z w momencie kiedy chcialem dac ogloszenie na bitwe Death Vision czy cos takiego ... ogólnie Wizja smieci , to co widac po smierci ... to taka mala karykatyrka tego jak ja to widze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok macie racje , malo dopracowane ... ale to sa moje pierwsze powarzne prace do reszty naucze sie wiecej i bardziej sie przylorze :D OK ??....

 

Pozatym , to pomysl nadal uwarzam ze jest dobry , ale kiepsko wykonany :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie pomysl podoba a pracka napewno nie jest zwykla. wiec jest oki Wollf a napewno nie jest nedzna bo nedzne pracy na tym forum sie zdarzaja (np moje wszystkie pierwsze:)) i wedlog mnie to jest oki choc przyznaje ze musisz jeszcze troszke pocwiczyc ale z takimi pomyslami daleko zajdziesz:) choc nie jestem Nostradamusem ale mam nadzieje i zycze Ci tego:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze tak rzekne:

"Oby Cie tak bozek grafikow ukaral

aby twoj komputer szlag trafil

bys o zadne ulaskawienie sie nie staral

bys w niepamiec z ta praca sie oddalil ;)"

 

Hehe. Mala doza poezji nigdy nie wadzi ;).

Ofkoz ten mini wierszyk mojego autorstwa jest na zarty ;).

Popracuj troszke, bo ani modele w 3d ci zbytnio nie wyszly, ani obrobka w progsie do grafiki 2d (photoshop, paint shop pro - nie wiem czego uzywasz). Przysiadnij nad jakims projektem, pomecz go trochu i dopiero wrzuc ;).

PS. Przypomne - ten wierszyk to na zarty ;).

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca jest moim zdaniem fatalna. Nie usprawiedliwia cię fakt że jest początkującym. Pomijając kwestię techniczną wszystko jest tu źle zrobione. Kompozycja, kolory, czcionki, tekstury i cała reszta.

Pomysł jakiś jest... wynika z niego że w niebie jest tak samo źle jak w piekle... jest tak samo smutno i nijako.

Sam zobacz...

 

 

Wszystko zlewa się w bezkształtną masę, nic nie wysuwa się na pierwszy plan. Jednym słowem wieje nudą. Trudno dopatrzyć się tu jakiś konkretnych kształtów, wszystko pływa w nijakich kolorach co i tak nie ma znaczenia gdyż wciągasz wzrok świetlnym tunelem w czarną otchłań w samym centrum obrazka. Żadnej logiki tu nie widzę.

 

Jeśli uważasz że masz dobry pomysł to go nie marnuj tylko usiądź, zastanów się, przemyśl kompozycję (można nią bardzo dużo wyrazić), zastanów się jakich kolorów użyć itp. Nikt się nie będzie na siłę domyślać co chciałeś przekazać jeśli obraz sam w sobie nie będzie przyciągał wzroku. Gołe fraktale na pewno w tym nie pomagają.

 

Wierzę że praca ta wyszła ci tak przez przypadek.

Kieruj się swoim wyczuciem smaku, bądź krytyczny wobec siebie i wkładaj w swoje dzieła więcej pracy. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej no w sumie to jest ... kupa.

ani to 2d ani 3d, moim zdaniem zwykłe d.

na prawdę nie sil się na produkowanie prac w godzinę, to mija się z celem,

gdybyś poświęcił tyle czasu na 3d co na pisanie na forum to nie takie buble byśmy oglądali dzisiaj,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ciekawy ale pomiędzy pomysłem, a jego przedstawieniem jest przepaść jakościowo-estetyczna. Może warto powtórzyć z odpowiednim przyłożeniem się?! Na przykład chmury niech wyglądają jak chmury, a ogień jak ogień, a np. tunel jakimś cudem wygląda bardzo dobrze...

SiD weż to dopracuj chłopie! :)

Pozdro

 

Swoją drogą ciekawy temat na zdjęcie (kanapkowe) - muszę coś pomyśleć w tym kierunku... (uupz tylko głośno myślałem) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie wierzyć mu, to on mnie kocha. W taki sposób mi to w subtelny sposób wyznaje. I co gorsza, nie jestem pewien co do platoniczności tego uczucia.

 

rowr: ładunki jednoimienne się odpychają, w naszym przypadku to się sprawdza, prawda dr Ug? Nienawidzę cię, mój drogi Ugly. :D (mw4d mówi, że jestem twoim klonem. to chyba miało negatywny wydźwięk, zajmij się tym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności