Skocz do zawartości

The Race


rino

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie pierwszy obrazek ma najlepszy grading, a emblemat wziąłbym z drugiego. W tle dodałbym jednak miasto, które dodatkowo rozświetliłbym "tysiącami" małych światełek wieczorową porą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fakt duzo naszych uwag to kwestia gustu i wizji artystycznej, wiec traktuj je luzno. Ale bloto teraz przerodzilo sie w kurz i super. Dla mnie obrazek numer jeden super, troche cieplejszy przez co jest wiecej kolorow i taki rzywszy sie wydaje. Ja juz nie mam uwag, bardzo ladnie :)

 

W stu procentach się z Tobą zgadzam, tak czy siak dobrze jest posłuchać co inni mają do powiedzenia, zawsze pozwala to spojrzeć na pracę z innej perspektywy.

 

Wersja z miastem jak dla mnie wygląda ciekawiej, dodaje całej scenie uroku. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem było by połączyć te dwa tła aby nadać miastu głębi ( jak wspomniał Sebazx6r, brakowało perspektywy powietrznej) ponieważ pierwotnie wygląda zbyt płasko. Tak to widzimy dwa auta gdzieś na jakiejś drodze w jakiś górach. Poza tym obrazek KOSA

ps. Malowanie na pierwszym obrazu jest dużo lepsze.

 

Fakt, jak się oswoiłem z obrazkiem to malowanie na pierwszym jest dużo lepsze. Co do tła, jedno i drugie ma swój urok, bez miasta daje takie wrażenie że akcja dzieje się gdzieś na odludziu, tylko dwóch kolesi i ich bryki. Więc już nie będę się zagłębiał i zostawiam te tło jakie jest.

 

Jak dla mnie pierwszy obrazek ma najlepszy grading, a emblemat wziąłbym z drugiego. W tle dodałbym jednak miasto, które dodatkowo rozświetliłbym "tysiącami" małych światełek wieczorową porą.

 

Z miastem już się wypowiedziałem, z emblematem natomiast mam ten problem że czaszka jest jakby z doczepienia, gdyby było więcej tego rodzaju smaczków, jakiś znak ostrzegający że to niebezpieczna droga, może dodatkowe naklejki na samochodzie, tego rodzaju elementy, to wtedy czaszka by się wpasowała, w tej sytuacji jest jakby z innej bajki, więc zostawiam wersję z pierwszym vinylem.

 

Pracę wrzuciłem do galerii Finished Works 3D pod tym linkiem:

http://max3d.pl/forum/threads/97395-Scena-3D-The-Race

 

Wielkie dzięki wszystkim którzy chcieli się udzielić i pomogli mi w tworzeniu tej pracy, dostałem tutaj naprawdę sporo cennych uwag. Jak tak sobie popatrzę to bez feedbacku wyglądałoby to zupełnie inaczej :) Ach te za duże bryki jadące po idealnie prostej drodze :)

 

Tutaj finalna praca:

 

3m0e2ywj19ga_t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PObawilbym sie z warstwa diffuse na tym zółtym w poście bo taki zgniły troche i psuje odbiór.

 

Poszła już finalna wersja na fronta, ale w sumie nic nie stoi na przeszkodzie żeby przetestować to o czym mówisz. Zrobię test i wrzucę efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności