Skocz do zawartości

150 darmowych HDR do pobrania.


Camel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dzięki za newsa:) Wygrzebałem to wczoraj gdzieś chyba na cgrecord, ale byłeś szybsz:) A tak generalnie to ta stronka jest chyba firmy, w któe coś tak działa Marek Denko? Mistrz detalu wszystkich planów, i rozmachu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy:

publinks.png

Error (509)

This account's public links are generating too much traffic and have been temporarily disabled!

 

Drugi :

Sorry, you can't view or download this file at this time.

Too many users have viewed or downloaded this file recently. Please try accessing the file again later. If the file you are trying to access is particularly large or is shared with many people, it may take up to 24 hours to be able to view or download the file. If you still can't access a file after 24 hours, contact your domain administrator.

ostatni mirror :)

503 Service Temporarily Unavailable

 

 

Piękne hdri ale z pobraniem to totalna ściema :)

Edytowane przez skalpel3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne hdri ale z pobraniem to totalna ściema :)

Żadna ściema - ja ściągnąłęm 35 plików z 3 mirroa (nie DROP ani GOOGLEDOCS tylko ten trzeci).

I tyle mi starczy. A ludzie sciągają wszystkie 150 jedna po drugiej i serwer im siadł - ponoć mają transfer 200 GB dziennie max, potem może odcinać ruch. Poczekaj 3-4 dni i też ściągniesz jak się wszystkie oszołomy wyklikają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hris zależało mi tylko na dwóch hdri i od wczoraj nie idzie się do nich dobrać ale poczekam cierpliwie :) Dzięki za dodatkową informacje :)

ja wczoraj wybrałem sobie 17 najciekawszych dziennych a dziś 18 nocnych...fakt że wbijam się w kolejkę raz na 20-30 minut. ale idzie to zrobić. poczekaj - a jak się nie da do poniedziałku to podasz mi numery i Ci postaram się jakoś to zaciągnąć i wetransferem wrzucić. no problemo. a ktore sobie wybrales? mozesz podac nazwe pliku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

04-15_Sky,06-02_Sunset_C akurat te dwie mi podpadły ale spokojnie to nie jest pospiech, masz racje przewala się maniacy :) i normalny użytkownik się też dopcha :) Ale i tak dziękuje i pozdrawiam Łukasz

 

już się u mnie ściągają - jak będziesz mieć problem - daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności