Jump to content
boba

konkursy arch.,urb., wzornictwo - linki i info

Recommended Posts

ehh, ta pelnoletnosc. A mam tyle pomyslow. :/

EDIT:

A mozna zrobic tak, by szefem zespolu byla osoba pelnoletnia, a czlonek grupy niepelnoletni? Bo w regulaminie oczywiscie zadnej wzmianki.

A ja juz mam 18 laaat :D

Edit:

"Zawartosc projektu:

a. rzut w skali 1:20

b. przekroje lub rozwiniecia scian w skali 1:20 z podaniem podstawowych wymiarów

wysokosciowych"

Czyli co dokładnie? :/ (ach nie ma to jak byc nO_obem :P)

"Zawartosc projektu:

a. rzut w skali 1:20

b. przekroje lub rozwiniecia scian w skali 1:20 z podaniem podstawowych wymiarów

wysokosciowych"

Czyli co dokładnie? :/ (ach nie ma to jak byc nO_obem :P)

Właśnie dlatego konkurs adresowany jest do pewnej grupy zawodowej :)

Ja nie powiedziałem ze wystartuje w tym konkursie ;) (hahaha ale i tak juz wiem co to jest :D :P)

Ja nie powiedziałem ze wystartuje w tym konkursie ;) (hahaha ale i tak juz wiem co to jest :D :P)

serif chce zebrac cala pule dla siebie wiec sie nie podzieli wiadomosciami ;P A w regulaminie forum napisane "(...)badz mily i pomocny dla innych uzytkownikow forum(...)" :D

ja jestem gnój ale przed zakonczeniem skoncze 18 jupi
Ty mnie nawet nie denerwuj. :)

Ej a działają a w jakiej wersji cada działaja te bloki ktore cersanit udostepnia?

Wielki Konkurs „PASJA TWORZENIA – ZAPROJEKTUJ SWÓJ WŁASNY KĄT”

Firma Meble Wajnert sp. j ogłasza otwarty konkurs na projekt mebli: zestawu wypoczynkowego - sofy 3-osobowej (z funkcją spania), sofy 2-osobowej i 1-osobowej oraz projekt meblościanki

Prace można zgłaszać w dwóch kategoriach:

*Amatorzy: osoby, które zawodowo nie zajmują się projektowaniem oraz studenci i absolwenci wyższych uczelni.

*Profesjonaliści: architekci, projektanci.

Konkurs rozpoczyna sie od 07.12.2005 i trwać będzie do 15.01.2006.

http://www.wajnert.com.pl/visitor/menuShow.do?idMenu=1

Szczegóły Konkursu czyli Regulamin oraz Kartę zgłoszeniową znajdziecie Państwo na stronie http://www.wajnert.com.pl ;)

A moze byłoby dobrze zrobić osobny dział konkursy ? - taki zbiorczy dla 3d ( tego akurat mało jest), 2D i fotografii, oraz innych ?

Mysle ze to byłoby całkiem niezłe.

Hej

mam pytanko do juz doswiadczonych w konkursach lazienek..

Cersanit, konkursik na lazienke a w regulaminia taki punkt

"w projekcie wykorzystywane moga btc wylacznie towary i wyroby firmy ceransit. Wszystkie produkty dostepne sa na stronie internetowej http://www... i so gotowe do pobrania w formacie CAD'

czy to znaczy ze jesli mam w projekcie np schodek do wanny z drewna, oraz np podloge czesciowo w drewnie a wlasnie tych rzeczy nie ma w ofercie cersanit to znaczy ze nie pociagnie? Np co z oswietleniem ? przeci4ez tez nie maja tego w ofercie.. ma byc ciemno w lazience ?

Kaloryfery moga byc bardzo konkretnym elementem w lazience,..tez nie ma w ofercie..

Jak do tego mam podejsc ?

pzodr

Fotoas

fotoas...przeczytaj jeszcze raz swoje pytanie i zastanów się, czy to miałoby sens, gdyby nie można było używać drewna czy oświetlenia... Tutaj chodzi o produkty z gamy firmy CERSANIT. Jeśli dajesz baterię na wanne - Cersanit (ponieważ mają w ofercie), jeśli wstawiasz oświetlenie - np. ERCO (gdyż cersanit nie ma oświetlenia w swojej ofercie). Proste...

Zastanawialem sie nad tym..i teoretycznie to wiem jak jest, lecz praktycznie w tym wypadku moze byc inaczej. chcialbym uslyszec kogos kto z praktycznego punktu mi podpowie.

fotoas, konkurs ma na celu promocję oferty producenta. Jeżeli chcesz zastosować w projekcie konkursowym ceramikę sanitarną, wannę, brodzik, kabinę przysznicową, gotowe meble łazienkowe, płytki ceramiczne lub gres to musi to być coś z oferty Cersanitu. Kiedyś były chyba jeszcze sugestie dotyczące podłóg - Barlinek jest powiązany z Cersanitem. Wszystkie inne elementy wyposażenia innych producentów nie rywalizujące z ofertą organizatora konkursu są dozwolone.

Teoretycznie tak to powinno byc.Dzieki za opinie Sans, bardzo cenie sobie Twoje uwagi ale i tak dla potwierdzenia zadzwonie do nich jutro jesli sie wogole gdzies sie tam dodzwonie.

dzieki

fotoas

errata do postu SansSerif`a:

konkurs na meble firmy Meble Wajnert trwać będzie do 15.02.2006

ale nendza..wątpie ze nie bylo żadnej pracy, która nie prezentowała by dobrego poziomu... no chyba ze oni chcieli cos pokroju:

lido%20320%20x%20210.jpg.

Polecieli sobie w kulki, dostali setki projektów z których zrobia hybryde i wypuszcza cos nowego, ze to niby ich :P

A ja zrządzeniem losu nie wysłalem. :)

Wytłumaczenie trochę dziwne zważając na ich produkty (no, może nie wszystkie są takie brzydkie). :)

Ale mieli prawo.

widocznie były za nowatorskie.. Generalnie to dla mnei słowo mebloscianka brzmi conajmniej nienowatorsko.. z załozenia nowatorski projekt nie będzie spełniał warunków konkursu..