Jump to content
boba

konkursy arch.,urb., wzornictwo - linki i info

Recommended Posts

Wapdłem na może niezbyt oryginalny pomysł, ale... wydaje mi się że "jedynie słuszny", aby powstał jakiś wątek , w którym można by zamieszczać info o wszelkiej maści konkursach architektonicznych, urbanistycznych, wzorniczych itp itd... Nie chodzi mi tu bynajmniej tylko o linki do stron które zamieszczają podobne informacje, ale także o konkursach, które nie są rozreklamowane w całej sieci, albo w ogóle mają zasięg "lokalny", a są warte uwagi, jednak wie o nich tylko garstka "wtajemniczonych".

ps a tak na marginesie, to mam nadzieję że ktoś tu wrzuci coś ciekawego, bo sam mam ochotę z zmierzyć się z jakimś nowym wyzwaniem, a właśnie zaczynam "szukać" ;)

Hej ludziska! Bierze ktoś udział w konkursie na BAR/KNAJPKĘ BECK'Sa?? Przyłączy się ktoś?? Serio(!);) Mamy czas do grudnia;) Co Wy na to??

PS. DZięki boba za linka!

@Touch hehe - bym sie przyłączył, ale... spozniles sie chwilke (1 dzien) ;) wlasnie zostal skompletowany sklad...eksperymentalny co prawda, ale mooocny. Mimo wszystko mam nadzieje ze wystartujesz - bedzie wieksza mobilizacja do pracy...

@spoon - ba! to jedyna motywacja do pracy ;)

Hehe... w sumię to nie wiem czy się spóźniłem;) Też już mam "mini" ekipę;) Mała bo mała, ale jest;)) Powodzenia życzę;) To co mówisz, że będzie się trzeba podzielić pierwszym miejscem;) Hehehehe...;) heh...;/

no widze ze dzial architektura nam tu sie preznie i sympatycznie rozwija :)

az milo :)

i jak sobie przypomne tych wszystkich niedowiarkow i filozofow podczas dyskusji nad pomyslem otwarcia watku to az mi sie cieplutko w brzuszku robi :)

Mozna by przylepic staly watek z konkursami !! nawet powinno sie !!

Sticky !!

pozdrawiam w pocie czola

FotoAs

@Touch "To co mówisz, że będzie się trzeba podzielić pierwszym miejscem" - podzielić sie moge ... ;) ale tylko ta nagroda pieniezna... ;) , bo rocznego zapasu piwa nie oddamy !!!! ;)

studenci architektury laczcie sie...

na politechnice poznanskiej trwa wlasnie fajny konkurs urbanistyczny dla studentow na zagospodarowanie terenow wolkol zbiornika retencyjnego w starym miescie - konin. dla studento 3 roku niezla gratka 2500 pln - glowna nagroda

@lashco - na przyszłość sprawdz dobrze znaim napiszesz - konkurs o ktorym mowisz faktycznie istnieje, tyle ze termin skladania prac (wg ogloszenia) zakonczyl sie 2go grudnia, aty o nim piszesz 15 go ;)

pisze dla samego faktu wspomnienia o nim bo kazdy kto chcial brac w nim udzial juz dawno bierze w nim udzial :P

a termin zostal zmieniony :P i jeszcze trwa

W 2003 startowałem na wydział architektury na Polibudzie w Poznaniu... niestety, nie załapałem się;/ A teraz Systemy i sieci komputerowe na DWSPiT, gdzie zarówno władzom uczelni jak i profesorom brakuje wyobraźni, a studentom w konsekwencji- praktycznego podejścia do zagadnień poruszanych na zajęciach... Jednak to nie problem tylko "mojej" uczelni lecz większości takich instytucji w Polsce... Generalnie jestem zmęczony studiami w takiej formie w jakiej występują one obecnie. Chyba czas na zmiany...

Pozdrawiam!

"Od 15 lutego rozpocznie się konkurs architektoniczny, którego celem jest zaprojektowanie nowego przycisku spłukującego." - wydaje się może banalne dla niektórych, moim zdaniem b. ciekawe byłoby zmierzyć się z czym,ś takim ;)

http://www.geberit.pl lub ponoć jest też info w jakiejś "Architekturze"