Skocz do zawartości

Modele 3D: Low key studio fun.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, minęło trochę czasu odkąd wrzucałem jakieś rzeczy godne pokazania. Poniżej owoc kilku wieczorów zabawy w wolnym czasie, są to rendering modeli dostępnych w moim blenderowym sklepiku. W ramach zabawy starałem się uzyskać jak najwięcej bezpośrednio z Cyclesa tak więc wolumetryka i dof są "renderowalne". Finalne obrazki przepuszczałem przez Photoshopa w którym standardowo podciągnąłem to i owo za pomocą krzywych, color balance, sharpena itd.

 

Prezentowane modele to między innymi kamera video Sony FDR-AX100, średnioformatowa Moskva (niestety nie znam konkretnego modelu), DSLR "insporowany" Nikonem D800 (wiem że fani fotografii mnie zabiją za odstępstwa modelu 3D od oryginału więc podkreślam że to inspiracja ;)), oraz drewniany T-Rex, notabene chyba mój ulubiony model.

 

Autorem siatek 3D jest Michał Milewski, link do jego portfolio.

Modele można znaleźć pod tym linkiem.

 

Pozdrawiam i mam nadzieję że wyszło znośnie.

 

 

 

 

 

pack_01c.jpg

 

 

pack_01d.jpg

 

pack_01.jpg

 

 

pack_01a.jpg

 

 

pack_02f.jpg

 

 

pack_02e.jpg

 

 

pack_02aa.jpg

 

 

pack_02bb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Za aparaciki front, wolumetryki (prócz closeupów) mi się nie podobają. Nie pokazują modelu (aparat) , a głównie o to chodzi w studio shotach. Wiem że artyzm itd. ale to moje personalne preferencje. Nie czepiam się ;)

Co do samych modeli to cud malina :D

No to front!

Pzdr.

X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności