Skocz do zawartości

Scena 3D: Docenić prostą formę...


Touch

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak widac sam siebie nie rozumiesz. "Docen prosta forme", a wrzucasz jakies pomaranczowe paskudztwa?

ZONK.

 

dokladnie tak, prostota powinna obejmować całą pracę, te "bajery" są jak najbardziej nie na miejscu. No i nie bym był sobą jak bym nie czepił się kompozycji :) to centralne umiesczenie pudeleczka na dobre mu nie wyszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2 pracy można odczytać "OCEŃ PROSTĄ FORMĘ" - literka "D" jest nieczytelna...

wiec forme ocenie... jest przegadana, wcale nieprosta, użyłeś za dużo "materii"...

kompozycji albo nierozumiem, albo jest przypadkowa, albo Ci niewyszla...

Jezeli to " jakas komercyjna praca" to poświec jej jeszcze troszke czasu... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze;) Siedzonko, rzeczywiście przyjemne, zdaje się mówić: ..."usiądź", ale ja bym długo na takim nie usiedział;)

Kulki: ta praca, to tylko owoc mojej niczym nie skrępowanej radosnej twórczości;))

A co do filmu... the best!;)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... doceniam:

1.chec zrobiena czegos prostego i fajnego...

2.ze nie dorobiles do tego jakiejs strasznie wygorowanej ideJi

3.ze nie zrobiles z tego protestu.

Ale takie to troche :/ za proste... nie obraz sie, ale ta bryla wcale nie jest prosta forma...

pierwsze ujecie - nieciekawe, po prstu nieciekawe, a jak wczesniej napisano pomaranczowe tegesy - pretensjonalne... kompozycja tej drugiej pracy kuleje pod kazdym wzgledem, ani pudelka nie sa jakos na srodku, ani ta krawedz w zaden sposob nie jest na wysrodkowana... eeeeh...

a dla Ciebie Mch w ramach zrozumeinia Twojego postulatu chyba kiedys bialy szescian zrenderuje... nie; nie zrenderuje, printscreena z viewporta zrobie... to bedzie nietuzinkowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minimalizmu ;)

minimalistyka to chyba jakas nauka ? ;)

co do obrazków to ja rowniez "prostej formy" nie odnajduje.

w pierwszym obrazku pudełko jest ani na srodku ani w jakims wyraznym podziale.

w drugim kolory mało zdecydowane no i sam układ jakis nieciekawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze "prosto" mozna przedstawic nawet skomplikowana forme, (jak samochod) mozna tez przedstawic forme prosta w tak zagmatwany i skomplikowany sposob jak to sie tobie udalo...

 

Na spokojnie mowiac, praca ma pare smacznych miejsc, ale cala tworzy bardzo kiepska prace... przykro mi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typografia(?)... Ostatnio miałem małą "przeprowadzkę" na nowy dysk i jeszcze nie uzupełniłem czcionek, których oczywiście zapomniałem przegrać ze starego...;/

 

kompromitujesz się. daj spokój ze swoimi pisankami, ksenotypami i teksturami z netu. Skombinuj coś własnego z czystej antykwy bezszeryfowej :) Mozna naprawdę dużo. A tutaj - po prostu polska reklama. Czyli syf, kit i koszmarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano praca zmierzajaca w dobrym keirunku, aczkolwiek nie czuje jeszcze sie w pelni usatysfakcjonowany[lol... gdzies bylo juz takie cos] :)... co nie zmienia faktu, ze jest dobrze.

drakul: to nie arogancja, to indywidualne i wysublimowane zdanie wybitnego impresjonisty i abstrakcjonisty.

bisous.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze: doceniam zamysł, ale to jeszcze daleka droga. prostota musi być "szlachetna" (jakkolwiek śmiesznie to brzmi), bo inaczej wychodzi łopatologia... i ta typografia dobijająca (ten drop shadow...) a w pierwszym te kropy, stary to już masakra. ale masz gdzieś przed sobą dobry cel. pracuj nad tym klimatem, bo to cholernie trudne, jak sie chyba przekonałeś. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy obrazek bardziej mi się podoba, ALE:

obydwa są naiwne aż do bólu!

- dałabym zwykłego boxa zamiast pudełka (może czarny box na białym tle? ;-)

- przydałby się lepszy render (znaczy - jeszcze lepszy;-)

- przydałaby się jakakolwiek kompozycja, a raczej niech kompozycja tutaj tworzy obrazek, a nie sam obiekt i zaszłości (napisy, kropeczki, pierdółeczki), Polecam przestudiowanie niejakiego Mondriana (w moim mniemaniu mistrz kompozycji)

- drugi obrazek nie ma nic wspólnego z prostotą - jest rzygliwie infantylny (sorry)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bill: Jak ładne cienie to mental ray. Inaczej być nie może :>

 

Wielka Siostra: Ja już robiłem opałkę 3d, mam zrobić malewicza 3d? Ale jaki tym razem protest? Może jakiś manifest? Mimimalizm abstrakcyjny 3d manifesto? Da się zrobić. Ale potrzebuje kompanów :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to ogólnie nienawidzę tytółów (ale błedy:) typu :"Doceń prostą formę" czy "Zachwyć się kilkoma kwadratami ( w końcu są taki proste i... piękne)", coś takiego tomi mózg się skręca i wogóle źle się czuję (a wtedy to włanczam (boski!:) klip Michaela&JanetJackson-SCREAM i już mam dobry humor i lepiej mi się żyje :) a pracka to nie jest najgorsza ale ja bym jej na tapetę nie rzucił:) tyle odemnie:) miłych chwil przed kompem i wogóle:) (ostatnio to okropnie długie posty piszę, aż sam się sobie dziwię)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały wysyp komentarzy widzę;) Ta "praca" to miała być po prostu zabawa, taka scena na 10 min roboty;) Rendering to tylko wrzucony Skylight i włączony Light Tracer: Global Multiplier na 1,5, sampling na 300 i voila:) O typografi już się nasłuchałem;) Nie podszedłem do tej pracy poważnie więc widać efekty... żółte kropy rzeczywiście beznadziejne... i ja to popełniłem(!) Heh...;))

 

PS. Wielka_Siostro: Nie krępuj się;)

Pozdrawiam!

Dzięki za uwagi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności