Skocz do zawartości

Noc Kupały:: Krótka Animacja 2D


PodwojneD

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

Dawno nie pisał‚am, bo jak może niektórzy z was wiedzą od prawie dwóch lat skupiam się na mojej krótkiej animacji 2D "Noc Kupał‚y". Animację robię™ bez kosztów i jest wyznaczona klasa na mojej uczelni, gdzie studenci mogą… za oceny pracować‡ przy mojej produkcji. Ma to swoje plusy i minusy, ale idzie do przodu i to jest najważniejsze :)

 

Animację robię™ w programie Toon Boom Harmony, a Backgroundy w Photoshopie.

 

Jesteśmy na etapie produkcji, sporo backgroundów jest skoń„czonych i mniej więcej połowa animacji. Jeszcze dużo pracy przed nami, czasami pod górkę, czasami z górki, ale mam nadzieję™ że na nastepne wakacje skoń„czymy :)

 

 

Trailer:

 

 

Rig głównej postaci:

 

 

Trochę™ Artów:

 

6d31cf1d33634bfe81ef8258ee763c15_scaled.jpg

 

644c6d13227a4a21a4612e864a7eb714_scaled.jpg

 

 

58ee89_86624a5731ee4e53afe804410f32f661.jpg

 

 

 

810c6557d5ef46708a98afef39ca1e6d_scaled.jpg

 

I zapraszam na FB animacji: https://www.facebook.com/KupalaNightFilm/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Słabe, brzydkie, zacznij od nowa...

 

Ależ to jest śliczne! Myślałem, że to porzuciłaś. Wrzuć jeszcze jakieś teasery! Chcę więcej!!! :-)

Na kiedy planujesz zakończenie prac? Jak długie to będzie?

Backgroundy sama robisz?

 

Kawał dobrej roboty. Na fronta na zachętę! Będzie kredyt zaufania, będzie presja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!!! Dalej pracuję, mówię Ci spędzam nad tym całe dnie, od rana do nocy, weekendy, codziennie, dlatego ostatnio zbyt wiele się nie udzielam, bo pochłania to prawie cały mój czas i energię,

 

Czas animacji cały czas się zmienia, mimo tego że mamy animatik. Teraz trwa ok 7 min.

 

Planuję zakończyć przed następnymi wakacjami :)

 

Backgroundy robię z teamem, tak samo animacje, studenci na uczelni robią to za oceny i na tzw "portfolio" haha. Jestem reżyserem i zajmuję się dużą częścią produkcji ( ciężko znaleźć dobrego producenta) więc nie mam tak dużo czasu na rysowanie czy animowanie :( ale i tak udaje mi się czasami wcisnąć i zrobić kilka backgroundów czy animacji żeby naprowadzić team i dać kierunek.

 

Tutaj jeszcze jeden teaser ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny projekt :) Powodzenia ! Może być trudno utrzymac spójność animacji przy tym kiedy zabierze się za to masa przypadkowych uczących się animacji studentów. Tak animacyjnie w trailerze 9-13 sekunda przydało by sie nieco zoffsetować i zróżnicować trochę te postacie bo wyglądają strasznie mechanicznie po prostym skopiowaniu animacji.

Pozdro

Gaspar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim! miło że się podoba.

 

Gaspar, brak spójności to jest jeden z minusów. Dlatego styl animacji jest wystylizowany na bardzo prosty. Ta stylizacja i mechaniczność, ma też inne swoje powody i uzasadnienia. Mam tylko nadzieję że skończymy i jako całość wyjdzie na tyle, że zwykłemu wyjadaczowi chleba co nie rozróżnia bajki od filmu animowanego się spodoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję że skończymy i jako całość wyjdzie na tyle, że zwykłemu wyjadaczowi chleba co nie rozróżnia bajki od filmu animowanego się spodoba :D

Oj nie nie, tak nisko poprzeczki nie zawieszaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy zobaczyłem świetnego Kooku Ricka czekam na kolejne Twoje prace. Tutaj też powstaje coś niesamowitego. Przepiękne rysunki i świetna muzyka. Nie mogę się doczekać efektu końcowego. Dołączam się do wszystkich osób trzymających kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności