Jump to content

Tshayka

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Excellent

About Tshayka

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Lublin, Polska
 1. Racja, ale czasem się trafi, ktoś kto wie jakie pytanie zadać. Projekt postępuje, producenci udostępniają nowe materiały chcąc podsycić zainteresowanie. Liczę, że może coś dopowiedzieć z czasem, a tu jest na to miejsce. Jeżeli wątek to "perpetuum mobile", to nie sadzę, że zachęca do powrotu.
 2. Praca robi na mnie ogromne wrażenie nie tylko pod względem technicznym i estetycznym. A dużo sci-fi widziałem. Zasłużony front.
 3. Wątek się trochę zbłądził w złym kierunku. Dla mnie taki wątek gdzie sam @Baggins się odzywa i można poznać informacje z pierwszej ręki to coś ważnego, szkoda by było gdyby główny gość stwierdził, że nie warto tu zaglądać. Może moderator powinien już coś z tym zrobić. W sumie, taką małą zaletą jest to, że ostatnie wypowiedzi rzuciły trochę światła na to jak wyglądają festiwale, które już przewijają się przez dłuższy czas na forum. Niezły zwrot akcji. Co do innej postaci, to czy zamiast z nią dyskutować, minusować może by wytworzyć wokół niej taką próżnię? Sygnaturka nabrała by nowego sensu.
 4. Jak pojawiło się na Behance akurat znalazłem trochę czasu żeby obejrzeć. Rewelacja. Rzadko zdarza się połączenie tak dobrej muzyki i obrazu, do tego jest przesłanie. Uwielbiam twój styl animacji i kreskę - pastelowe kolory, czarny kontur.
 5. Nie minusujcie agdybybyl bo potem muszę rozwijać jego posty żeby przeczytać. Jest na forum kilka osób co wzbudza kontrowersję, raz się z nimi zgodzę raz nie, ale mimo to nie chciałbym, żeby ktoś został automatycznie zbanowany. Poza tym takie decydowanie o tym kto co ma czytać też nie jest w porządku. Niech każdy sam oceni. Co do animacji, ma ciekawy klimat i styl. Przypomina mi klimatem Tima Burtona. Bardzo mi się podoba. Liczę, że zrobisz w przyszłości coś dłuższego w podobnej estetyce. Może jest jakaś historia którą byś chciał opowiedzieć. W moim rankingu animacji, trafi do prac WWWoja i PodwojneD do których, co jakiś czas wracam. Wymiotowanie do zupy, rzeczywiście trochę kontrowersyjne, ale to rzeczywiście, może być to jakaś alegoria. Jedni doszukają się obecnej sztuki inni forum internetowego ;). To już sprawia, że nie jest to coś takiego zwyczajnego. A wydaje mi się, że na tym też polega sztuka, żeby postać i pomyśleć co autor miał na myśli. Jak coś jest dobre to zaczyna żyć własnym życiem, nawet bez względu na zamiary autora.
 6. Dzięki, że pokazałeś za siatkę modelu. Przyjemnie poprzeć na tak skomplikowany model, szczególnie na te wszystkie szczegóły. Świetna robota.
 7. Genialne, widać ogrom włożonej pracy. Chciałbym mieć takie zdjęcie w portfolio. Drugi render najlepszy.
 8. Witam. Chciałbym się z wami podzielić pracą którą wykonałem w ramach nauki nowego softu. Głównie jestem czytelnikiem forum, ale tym razem liczę na wasze opinie, dzięki którym mogę poprawić swoje umiejętności. Software: Maya - modelowanie, 3d-coat - uvw mapping, Quixel - mapy i tekstury, 3ds max 2014 i V-Ray - renderowanie, oświetlenie, ogólnie składanie w całość. Postprodukcja w Photoshop CS6. Flarę dodałem z pomocą Google Nik collection. Do oświetlenia wykorzystałem mapę HDRI nieba z chmurami, (odbitą w poziomie, tak aby chmury otaczały całą scenę) i V-Ray sun.
 9. Tshayka

  Reel 2016

  Niesamowite umiejętności połączone z ogromem pracy. Walka powietrzna zawsze robi na mnie wrażenie.
 10. Od kiedy zobaczyłem świetnego Kooku Ricka czekam na kolejne Twoje prace. Tutaj też powstaje coś niesamowitego. Przepiękne rysunki i świetna muzyka. Nie mogę się doczekać efektu końcowego. Dołączam się do wszystkich osób trzymających kciuki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy