Skocz do zawartości

Living dead : Goran /final


MeG

Rekomendowane odpowiedzi

w sumie to sie za bitwe moja zara zabiore jak tylko portal do cenobitki skoncze ....

w sumie bedzie to skrzyzowanie atmosfery z gry silent hill z cenobitami i zombies i do tego bigosu troche terminatora co do imienia potwora z umarly powstalego nie mam jescze imienia wiec poki co nazwe to to ERCHELONE cenobite dead warior i bedzie to w kazdym badz razie tego jestem pewna \"zmartwychstala kobita\" ...

no i zycze wszystkim powodzenia i wyrownanej rywalizacji !

poki co ide konczyc cenobitke

 

[Edited on 2-4-2003 by MeG]

 

[Edited on 9-4-2003 by Tesaurus]

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 181
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jak wszystko dobrze pojdzie moje prugatory /cenobite bedzie gotowe to zobaczyci leb BESTII lol

moge powiedziec ze inspiracja bedzie muzyka Rammstein. i videoclips od Marlin Manson

@ pablo sa lepsi ode mnie przeciez !

@sasqoc co do kobity o je jak rozpoznasz ze to kobita bedzie to ok .. ale stwierdzilam ze to ma laczyc cech obydwu plci ..

w sumie \"living death\" w formie kobity jest bardziej przerazajacy . ze wzgledu na symbolike /kobieta-matka a tu w przynoszaca smierc / cos jak doppelganger synonimu kobiety z zimna dusza demona ../jesli toto ma dusze w ogole/

czyli zle intencje pur lol ...i dzieki za wsparcie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MeG prosze nie patrza na to kto jest lepszy a kto gorszy bo tak nie mozna patrzec , mi si ewydaje ze tu chodzi bardzie kto wie wiecej o maxia a kto mniej i komu łatwiej si ekozysta z niego a kto do piero sie uczy bo jezeliu chodiz o modelowanie to kurde blade , drga MeG widziałęm twoje prace i byłme wrecz pod wielkim wrazeniem i wierze ze twoja wybraznie zdoła zrobic cos pieknego i pochałaniającego ja w ciebie wierze ( BOOsiaczek na pocieszenie i [uścisk]

 

Prosze nie przejmuje sie i wez sie do roboty :) bo ja sie nie moge doczekac pierwszych renderingów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meg, strasznie mroczne te twoje pomysły, strach się bać. Ale popieram, już widze te dziesiątki zawistnych męskich szowinistycznych oczu wpatrujący się na ten wątek. No ja trzymam kciuki i zazdrosze i w ogóle... może kiedyś się przerobie na kobiete... to sobie pogawędzimy nocami przy mocnej kawie i kokosowych ciasteczkach o mrożących krew w żyłach scenkach. Tja. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz mowilam zaczne robic jak cenobitke skoncze ....

w sumie to nie jestem w 100% pewna czy to bedzie kobieta a le wiem czym sie bede inspirowac ...pewnie juz wiecie kim ???

no Till ´em Lindemann ´em z Rmmstein´a

tu mozecie obejrzec w jakich klimatach utrzyma sie pracka

SONNE

 

SEEMANN

 

 

DU RIECHS SO GUT

pare fotek Till´a

till013.jpg

 

 

sehn%20till1.jpg

moze go z kobiecymi czesciami ciala pomieszam kto wie ....

w sumie dzisiaj koncze cenobitke wlasnie renderuje ostateczna wersje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezuuuuuuuuuuu kocham RAMMSTEINA !!!!

Pozdro. od [DU-HAST-PL] Czekam na koncert, chlopaki podobno weszli do studia (Till potwierdzil) czyli niedlugo powinna byc trasa z nowym albumem :D:D:D dzialaj MEG dzialaj![piwo] R+ wymiata!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy tylko z kobiet bo ode mnie to o duuuzo lepsza , ale jak ktos to juz zauwazyl ja jestem za stary zeby sie liczyc w \"stawce\".....hehehe....ale niejednego wpedzisz w kompleksy MeG...konstruktywnie-nie wiem, zobaczymy co zrobisz,ze by nie byl taki pikny tylko \"Living Dead\" bo na razie to widze jakich facetow lubisz....o to bylo konstruktywne chiba...[piwo]

 

[Edited on 10-4-2003 by Tomek Kosiorek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten na zdjeciu to twoj facet ? hmm...sympatyczny :D (zart ..nie gniewaj sie)

 

A tak na powaznie, to model twarzy jest calkiem do rzeczy (popraw troszeczke to czolo). Masz juz jakis pomysl na texture ..koniecznie ja wyczesz w jakies pocharatane, zaropiale szramy ..moze jakas dziara ? dorzuc wredne, zaczerwienione, podkrazone oczy i dodaj posunieta pruchnice ..bedzie extra - powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe moj facet jak by Lindemman byl moim facetem to bym 3d nie robila tylko sie w niego lamila i nic pozatym az bym z glodu padla LOL

dzieks za komentarz ale mam troche inny pomysl ... w sumie jak mysle o texturowaniu to mnie ciarki przechodza lol

ne ogolnie podniszcze go jeszce ....

 

pozatym TOMEK KOSIOREK podsunal mi super pomysl dzieki dzieki Tomku !

 

[Edited on 11-4-2003 by MeG]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek buahahah nos sfinksa hehe dobry delikatny żarcik heheh nie moge

 

A MeG co do fotki to jest fajnista jak to ci wyjdzie heh to jestem pod wrzazeniem i to do x 2 heheh

 

Trzymam za ciebie kciuki tak jak ty za mnie :) cmoOOkasek w policzek na szczescie ( po ostatnim takim cmokasku moja była wpadła po samochud hehe to był również cmokass na szczecie i dlatego juz jest była heheh)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności