Skocz do zawartości

Living dead : Goran /final


MeG

Rekomendowane odpowiedzi

Kolory! Bardzo dobre! Doskonale sobie poradzilas. Widac kunszt geometri ktory jest podkreslony przez barwy. Dobrze. Bardzo dobrze. Zmiana perspektywy naprawde pomogla. Pewnie ktos juz to stwierdzil ale zrobilas swietne skrzydla. (A wiesz, ze skrzydla mi byly tez potrzebne, wiec specjalnie wczesniej juz zwracalem uwage :)) CO do swiatla. Niewiem jaki nastroj chcesz wywolac w odbiorcy. Ja bym chcial wiecej demonizmu wiec wlanalbym swiatlo dolne oswietlajace tylko twarz Gorana zeby mu dac na twarzy zlowieszcze cienie. Oczywiscie nieduze swiatlo zeby nie rozswietlic sceny i najlepiej by dzialalo tylko na jego geometrie.

Ale generalnie nawet jakbym chcial to niemam sie do czego przyczepic wiec GRATULACJE!!

 

ps. Jak twoja praca niedostanie CONAJMNIEJ wyroznienia to osaobiscie zloze odwolanie!

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 181
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Juz sama siatka jest czyms konkretnym ale ja czekam na texture aby z zachwytu pół klawitury zjesc hehe , no we nie trzymaj mnie w takiej dygresji plzzz pokaz w dobrej jakosć i z texturami hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu dla sida renderek w lepszej jakosci

poki co niewiem co moj piekny na to powie wiec nie postuje finalnej wersji

dzieki ludziska kochane za wszystkie komentarze !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wszystko jest super, ale to oświetlenie jest ciągle do bani... Czekam na finalny render

Aha, jakiego sprzętu uzywasz, bo ta siatka troszke złożona jest :) na moim kompie by to chyba padło... (Athlon 1,3Ghz) :(

Ile masz Faces i Vertex w tym projekcie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki to moje pomysły , Wiec tak :

 

Poniewarz to jest ruch skrzydła kolesia powinny uwidaczniac tez ruch , mozna jest zrobic niżj i blizej siebie lub dalej ...

 

Prawą reke nich kzyma sie wozu ,bo moze ypasc , przy takim pedzie wiec fajnie bedzie jak bedzie sie trzymał lub tez coś w tej rec emu umiescisz np. flage ...

 

kurz z pod kół był dobrym pomysłem nie wiem czemu go usunełas .... ?

 

co do nieba jak ci sie uda , to zrób jest zachmurzone ale w kolorze czerwieni ,

 

gdzies w kolo mółgby buchac ogien

 

Hmmm czuje ze ci wywalam pełno pracy ponownie ... ale nie muszis tego robic to jest taka moja wizja hehe .... Praca jest niesamowita i jestem z ciebie niezmiernie dumny .... Pokazałas klase ze strony kobiet i wystawiłas je wysoko wysoko do góry . Gratualcje czekam na wiekszy renderek w dobrej jakosci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sid onmila z pocatku reke i noge na poreczy wozu ale jakos mi to tak \"luzacko \" wiesniarsko wygladalo wiec zmienilam mu poze na bardziej pompatyczna .. a co do nieba czerwone to mu plascza nie bedzie widac i sie bedzie od piachu za bardzo odcinac ogien .. hmm newiem za duzo koloru bdzie imi sie z ta zielenia gryzc bedzie kurz jest tyle ze go schowalam i zapomnialam z kieszeni wyjac lol nie kurz jest nie wywalilam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak masz racje , przperaszma chyba sie zagaopowałem hihihihi , spoko praca wiesz nie bede jzu tu slodził bo ile mozna ale moja zdanie znaszz trzyma za ciebie :D

 

MeG wiesz ze jestes teraz wielka ... :D [jupi][jupi]:D[lol2][piwo][jupi]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dzieki nie musisz slodzic .. nie trzeba a najciezsza krytyka przedemna ->mojego chlopaka wiec nie masz sie czym martwic hehe i wielka nie jestem bo raczej malego wzrostu 1,63 wiec niewiele

i wielka nie jestem i pewnie nie bede ...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

this is goran dead warrior i think this say us all what and why he is here again ...resurection ...revenge...hate....fear ...

\"The path of the righteous man is beset on all sides with the iniquities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who in the name of charity and good will shepherds the weak through the valley of darkness, for he is truly his brother\'s keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon those with great vengeance and with furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know that my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.\"

ezechiel 25.17

 

this is dediceted to my boyfriend .

 

stats and infos:

done fully i n 3ds max 4

textures deep paint 3d

rendered with brazil

inspiration :rammsteon marlin manson and my sick dreams

 

polygons :592556

and thx for watchin and crititcs !

thx you all *hugs*

MeG alias L0kki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu specjalnie dla paru osob ktore ten model w vers. GI chialy widziec prosze bardzo !!

 

\"Sciezka sprawiedliwosci wiedzie przez nieprawosci samolubnych i tyranie zlych ludzi. Blogoslawiony ten, co w imie milosierdzia i dobrej woli prowadzi slabych dolina ciemnosci. Bo on jest straznikiem brata swego i znalazca zagubionych dzieci. I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie i na tych, ktorzy chca zatruc i zniszczyc moich braci. I poznasz, ze ja jestem Pan, kiedy wywre na tobie moja zemste.\"

ezechiel 25.17

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniala robota MeG - praca wyglada rewelacyjnie w obydwu wariantach, a nawet w Shade !

Zdecydowanie to najlepsza praca, jaka do tej pory wykreowalas (porownujac do tych z Twojej galerii)

Gratuluje!!!!!!!

 

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki mareg wczoraj mi sie za ta prace dostalo ze hey .... z tego co mowisz robie posstepy hehechyba naj comment co slyszalam dzieki jescze raz !![uścisk][piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]Meg..pracka powala i pod wzgeldem modelingu i texturowania...jak zwykle pokazalas na co stac jedna z nielicznych dziewczyn na tym forum.....wielkie GOOD JOB !!!:)))

 

powodzenia

 

pozdrofki[spox]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MeG !!!

 

Wow czegoś takie sie nie spodziwalem , wee patrze na ten obrazek juz 10 min i normalnie nie moge oczu oderwac od tego gapie sie jak gOOpek , jaa pikuje , ale mi dałas na tio czekałem jejuś , jests nie smowita i ty wiesz otym , powinnas stanąc na podiom aby na sikać na wszystkich niedowiarków , ( dobrze ze ja wierzyłęm w ciebie i byłem z toba ciały cza stak jak ty ze mna hehe )

 

Jest wielka i nie smowicie uzdolniona , masz wiedze i która pozwala ci wląsnie w taki a nie inny sposób rozwinąc skrzydła ,

 

Masz moje uznanie i kłaniam sie przed tobą , bo do piet ci nie dorastam , jestes bardzo zaszczycony i szczesliwy ze znam kogos takiego jak Ty .............. [piwo] [piwo] [lol2][lol2][lol2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MeG: Powiem krotko: Perfekcyjny pomysł, perfekcyjne kolory, perfekcyjny nastoj, perfekcyjne modele.

Prosze oprzeslanie tego w najlepszej jakosci w rozdizelczosci 1152x864(mój pulpit ;) ) z osobistym podpisem i dedy kacja na mojego maila: [email protected] Dziekuje!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[piwo][piwo] dziekuje wszystkim jescze raz za komentarze i dobre rady krytyke / heh moj chlopak skrytykowal minie za ta prace tak ze mi sie plakac chce:| /

 

dziekuje wam jeszcze raz !![piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności