Jump to content

Kanał na Discordzie


Temporal
 Share

Recommended Posts

Tak sobie myślę, że fajnie gdyby powstał by kanał max3d na discordzie. Tutaj shouta nie ma, a facebook średnio nadaje się na takie luźne rozmowy i wtrącenia. Niby jest forum, ale nikt nie będzie specjalnie tematów zakładał by się pochwalić nowo poznanym softem czy innymi takimi doznaniami. Co o tym myślicie?

Link to comment
Share on other sites

Discord jest rewelacyjny. W przyplywie emocji zalozylem teraz serwer "max3d.pl" ale skasowalem bo zorientowalem sie, ze bym rozdawal chojnie bany takim dziadkom3D i innym Borisom a ludzie lubia wolnosc itd ;)

Pomysl uwazam za bardzo spoko. Najsensowniej chyba zeby Adek zalozyl oficjalny serwer i mial nad nim kontrole.

Jak najbardziej "ZA".

Link to comment
Share on other sites

Szczerze mówiąc myślałem że zostanę zjechany za ten pomysł, ale postanowiłem zaryzykować i jednak założyć ten wątek. Co do dziadków i innych rozrabiaków, to po prostu stosować jakiś regulamin i tyle. Na jednym takim community się udzielam i tam ci sami moderatorzy i administracja urzęduje na discordowym kanale. Ogólnie tez w zamyśle taki kanał może być mniej restrykcyjny i pozwalać na większą dowolność. Lepiej żeby na takim discrodzie ktoś się kłócił który soft najlepszy niż zasyfiał tematy na forum. Forum - poważne rozmowy, a discord tak bardziej na luzie, gdzie można przeklnąć, offtopic robić itd. Ważne by poprostu nie wrzucać zakazanych linków, porno itd.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy