Skocz do zawartości

Valerian and the City of a Thousand Planets | Teaser Trailer 2


Nezumi

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, panie i panowie, jak to sie komus nie podoba (poza dziadkiem ktoremu nic sie nie podoba) to wymiekam... Jak dla mnie wyglada rewelacyjnie. Wizualnie ma cos z Piatego Elementu.

Ciekawe czy wejde do kina na "multipass"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Scena z drzwiami (1:22) od razu mi sie skojarzyla ze statkiem na ktorym spiewala diva Plavalaguna.

W tym zwiastunie jest tyle wysmakowania wizualnego, ze starczyloby na wszystkie Marvele i jeszcze by zostalo. No moze poza Guardians - to bylo niezle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, teraz sie fanom naraze, ale Gwiezdne Wojny przy tym wygladaja jak jakis BARDZO ubogi krewny. Bezdomny w zasadzie.

I a propos tez ostatniej dyskusji w innym watku dotyczacej color gradingu - az chce sie to tutaj ogladac, a jest mega kolorowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, panie i panowie, jak to sie komus nie podoba ...

Nie podoba mi się! :) permanentny bitch face głównej aktorki :) no i od razu widać, że blond to nie jest jej naturalny kolor bo trochę te gęste ciemne brwi się odcinają :)

 

A tak poważnie to wizualnie bardzo, bardzo dobrze, pogodnie i kolorowo aż oczom nie wierzę :) Tylko obawiam się że fabuła będzie spłycona do standardowego jestę wybrańcę ratuje (wrzech)świat no ale zobaczymy jak zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabula to pewnie juz jest w komiksach. Nie wiem jaka, nie czytalem. Tez niekoniecznie lubie filmy o ratowaniu swiata, ale z drugiej strony film o zwyklych ludziach, ktorzy nie robia nic specjalnego pewnie by mnie jeszcze mniej zainteresowal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nezumi ze skrajności w skrajność, a jak słyszałem np taki Logan to świata nie ratuje a postać dobrze zbudowana i interesuje cie co się z nią stanie nie przez pryzmat tego, że ratuje świat na którym teoretycznie też żyjesz i dlatego jest do dla ciebie ważne tylko po prostu, po ludzku historia wciąga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, teraz sie fanom naraze, ale Gwiezdne Wojny przy tym wygladaja jak jakis BARDZO ubogi krewny. Bezdomny w zasadzie.

I a propos tez ostatniej dyskusji w innym watku dotyczacej color gradingu - az chce sie to tutaj ogladac, a jest mega kolorowo.

 

Dokładnie taka sama konkluzja, to co Besson pokazał już w 5th Element to było niesamowite (uważajcie na wersje BlueRay szukajcie poprawionej - gdyż wcześniejsza jest bardzo źle zrobiona ) ale tutaj przeszedł sam siebie. Uwielbiam komiks (cała seria liczy ok 20 kilku albumów) jeden z nich był nawet drukowany w Świecie Młodych i pamiętam jakie wrażenie już wtedy na mnie zrobił. Czekam może ktoś się weźmie za Armadę lub Lanfeust (ten ostatni leciał w wersji dla dzieci chyba na Disney channel ale nie związany z komiksami).

btw komiks europejski zasługuje na ekranizację jest masa genialnych komiksów z lat 80 które przykrywają każdy marvelowski czy DC. Właśnie przed chwilą dowiedziałem się że Philippe Bouchet Manchu był jednym z głównych artystów przy tworzeniu statków kosmicznych w "Był Sobie... Kosmos". Ta kreska z lat 80, koncept, rozmach to jest coś niesamowitego. Polecam Alfę 3 i 4 z komiksami Rosińskiego czy serię Yans - w podobnym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Imperator - masz racje. Zapedzilem sie w skrajnosci.

 

@Idaho - no "Yans" to tak na prawde byl "Hans", tylko w Polsce slabo by sie sprzedal z takim tytulem ;) Rewelacyjny komiks. Masa dobrych, europejskich komiksow powstala i to w roznych kategoriach. W Swiecie Mlodych mowisz? Stare, dobre czasy... Musze sie rozejrzec za komiksem, choc watpie, zebym lyknal 20 tomikow zanim pojde na film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i można zrobić lepszą kopię (kolor prawie jak w Kukułku).... szkoda, że fabuła będzie komiksowa... czyli dla analfabetów... naprawdę szkoda...!!!... cały czas te głupio-naiwno-buńczuczne spojrzenia głównych bohaterów... i ta bijąca z twarzy mądrość przywódców... no Europa....:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności