Skocz do zawartości

Scena 3d: budynek w budowie


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

powiedzcie czy kontynuowac ta pracke bo nie wiem czy ujdzie czy ja spalic:)

aha oto moje zalozenia:

-mam juz rusztoanie, i budynek

- zrobie ludkow(robotnikow)

-narzedzia

-sprzet

-pare desek kamieni ipt.

-noi to wszystko ustawie.....

 

powiedzcie co myslicie co zmienic (albo wszystko wyrzucic na smieci i dac sobie spokoj)

 

ps jak budynke nie pasuje to go zmienie:D

pozdro

 

aha od enzo musze odpoczac (a to jest relax) mam z nim lekkie problemy ale update beda:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

poczatki robotnikow narazie head

 

ps. wiem ze jest do dupy ale bede jemu usta robil dziurki w nosie ksztalt glowy poprawie oczy

 

ps2. i uprzedzam ze to nie ma byc super szczegolowa glowa tylko taki sobie model (wiem ze glow nie umiem robic ale to moja druga w karierze:):)))

 

oceniajcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osoatnio pracowalem na takich rusztowaniach i sugerowal bym przyblizec je blizej budynku tak na okolo minimum 50cm od budynku bo inaczej panowie nie dosiegna do niego, takze sugerowal bym umieszczenie z 2 na sciane mocowan (sruba w scianie z hakiem, od tego taki gruby pret i wszytko laczone z rusztowaniem), i jescze poprzecznych stezen na rusztowaniu bo moze sie zlozyc na ktorys bok bez tego, to tyle technicznych zagadnien :)

 

pozdrawiam Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rusztowanie ma na dolnym poziomie porecz, i to od obu stron, tak ze na pewno bedzie zawadzala jak ktos bedzie chcial ta sciane tynkowac. za to na gornym poziomie nie ma poreczy z zadnej strony. albo albo.

no i hatred ma racje ze przysunac.

budynek nie ma okien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hatred--> tez pracowalem na rusztowaniach iprzyblizyc przyblize jeszcze go nie ustawialem co do mocowan to nie sa konieczne zalezy od rusztowania ja robilem na wysokim (20 metrow) i tam byly mocowania ale jak widzialem inne to nie mialy a to jest male rusztowanie wiec chyba nie potrzeba mocowan:):)

Ania C--> racja usune ta porecz moj blad:D:D jesli chodzi o to ze budynek nie ma okien to w zalozeniu on nie ma okien (jest to budynek z rzymu znalazlem w moim zbiorz i postanowilem dokonczyc)

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem na rusztowaniach powina się pojawić poprzeczka przekontna na samych tych poziomych to rusztowamie nie ustoi i jeszcze jedno te rusztownie nie jest zawielkie do tego budynku bo mnie się tak wydaje fajowo wychodzi pozdrawiam Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!!

 

teraz zainteresowalem sie organika wiec chce troche poswiecic czasu na robotnikow:):) poprawiam ta glowe co zamiescielem zaczalem od oka to jest efekt 15min roboty (wiem wstyd ze tak krutko:)) nie bylo wiecej czasu ale dzis postaram sie pobawic wiecej

aha to jest moja 2 glowka wiec sie nie smiac o siatkach tez nic nie wiem wiec pomagac:):)

z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem robotnicy by nie zostawili wszystkich helmow na jednej kupce, tylko kazdy we wlasne miejsce, ale nie wiem.

 

cegly wygladaja troche niewymiarowo, powinno byc 6x12x25 cm, a jak wieksze to 12x25x50 cm, tyle ze wtedy by mialy dziurki (jesli to sa te czerwone cegly, jesli to ma byc jakis ytong czy co to nie wiem czy ma dziury). no i jakas zaprawe daj miedzy cegly, troche za gladkie to.

najpierw skoncz jedna warstwa cegiel, dopiero potem nastepna. i daj taka palete z nowymi ceglami, jeszcze nie wbudowanymi w mur.

 

mikser do zaprawy zrob.

 

te beczki to co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e w tych kluczach nie powinny byc takie kółka przecież:| bo tym drugim końcem też sie odkręca śruby to musi też być wielobok tam, a z przodu te klucze też chyba nie są tak idealnie kwadratowo zrobione. a tak to może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

zaczynam znowu robotnikow:(

 

robie glowe og nowa i jestem na etapie oka:D

ale mam z nim wielki poroblem bo ciagle wyglada jak ufo:D:D

jakbyscie mogli to zaznaczcie gdzi powinny byc zmarszczki, jaki ksztalt oka gdyz juz nie moge (opadam z sil)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba rozumiem twoj problem, widze jak sie meczysz z ta twarza, mialem to samo, zbytnio sie schematow trzymasz, w organice olej to, rob wszystko na oko, uzyskaj jako taka forme a potem baw sie w pierdoly,

jak dla mnie tylko mistrzowie potrafia zrobic od oka i poligon po poligonie wyrzezbic cala twarz;) psychopaci jacys, prostrza metoda to rob se ogolne krztalty, ja robie tak jakby takie pasemka, formuje z nich graniczne czesci glowy a potem doklejam reszte;)

tak jak tutaj:

03.jpg

04.jpg

07.jpg

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uncle dzieki za rady:D:D

ja wlasnie sie staram robic sam bez jakis schematow (chodz ciezko idze mi to)

wlasnie mialem taka prosta forme (na poczatku) ale jakos tak sie zrobilo ze wyszlo cos takiego:):)

wydaje mi sie ze nie mam za duzego doswiadczenia w ogranice (wogole nie mam doswiadczenia) ale z czasem (poucze sie troche) mam nadzieje ze bede umial sie bawic organika:):)

 

ps. bardzo fajna glowke wystrugales:D:D(napewno tak na poczekaniu:D)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaw gdzies na placyku jeszcze jakąś ciężarówkę :).Zapowiada się ciekawie! (tylko co to za robotnicy co te kaski tak rzucają byle gdzie, kaski trzeba trzymac na glowie, bo mozna z roboty wyleciec, widać że ta scena ma miejsce w Polsce :) )

 

ps. uncle, ten mutant jak żywcem wyjęty z Fallout'a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jens--> hmmm powiedz mi po co jest ten post??

nie ma nic o pracy jak chcesz cos powiedziec do ucle to jest taka funkcja PM!!!!

proponuje dla tego pana bana;);)

nie dosc ze wykopal prace to jeszcze pisze nie na temat

kidy ci ludzie sie naucza...........

:(:(:(:(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności