Skocz do zawartości

Living dead: KROL SMIERCI - FINAL!!


PENdzel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 329
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie ma za co przepraszac :) - sam nie mam czasu w pracy czytac wszystkiego co sie tu dzieje ale jak cos frapuje mnie to pisze jakies glupoty - pane mnie jestem choc 3 kzyzyk nosze :) - noj praprapraprapra dziadek to byl jakas szlachta zasciankowa i mial podobno posiadlosc za Krynkami w Bialostockiem ale panem nie - Twoim kumplem jestem z sieci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, kurcze tak mnie jakoś z tym Panem wzięło i się samo napisało po przeczytaniu Twojego posta, ale to przez to, że trzeba było przy wyborze nick\'a pomyśleć i wpisać coś co nie jest jako nazwisko traktowane i skłania kulturalnych ludzi do umieszczania Pan przed nim, ehhhhh, człowiek uczy się na błędach, nastepnym razem będę uważał,

acha i jak coś to to pisz kowalski, a nie P. kowalski bo się będę źle czuł (postaram się zmienić tego nicka\'a)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

probny rendering dla podgladu. W sumie m yslelismy ze lepiej bedzie to wygladac. wiec do poprawki: wiecej odslonic czaszke, zebra do poprawki( pozadnie),skora sie nei rpzejmuje bo i tak to poczatek,i te ZEBY ochyda(pewnie powodzenia przez nie to nei ma za bardzo:D:D). Macie jeszcze jakies wypatrzone uwagi??? Potrzebne sa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

probny rendering dla podgladu. W sumie m yslelismy ze lepiej bedzie to wygladac. wiec do poprawki: wiecej odslonic czaszke, zebra do poprawki( pozadnie),skora sie nei rpzejmuje bo i tak to poczatek,i te ZEBY ochyda(pewnie powodzenia przez nie to nei ma za bardzo:D:D). Macie jeszcze jakies wypatrzone uwagi??? Potrzebne sa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oblesny model (w sensie pozytywnym of c.). juz sie moge doczekac otexturowanej wersji.

ps.ten text w tytule \"..albo smierdzi\" jest strasznie dziecinny i osobiscie (jak dotad) skutecznie mnie odstraszal od tego miejsca. ciesze sie, ze sie milo rozczarowalem bo zapowiada sie na swietna prace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna uwaga, ten tron wydaje mi sie zbyt regularny - te wystajace szpile wygladaja jak rybi szkielet. Na Twoim miejscu powyginalbym te kosci (ości) razem z kregoslupem - tak reumatycznie! :) Wprowadz do tego troche chaosu.

Natomiast model \"krola\" zapowiada sie rewelacyjnie!

Czekam na kolejne updejty!

podr

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super robota!ale na tym \"zielonym\" renderze cos dziwnego dzieje sie z ramoinami i barkami- moze to kwestia oswietlenia , ale ramiona wydaja sie ciut za cienkie jesli mowimy o ludzkiej anatomi

(chyba sie zabardzo czepiam[urwanie glowy])

poza tym obaj mamy zeberka w projektach[piwo].

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:*:* Oto render. twarze w brzuchu chyba takie zostana nie bede robic bardziej szczegolowo bo moze wygladalo by za bardzo klarownie a dziwne by twarz zza warstwy zgnilego tluszczu wygladala dobrze:D:D. Rece zza zeber nei wygladaja tak dobrze jak myslalem. lepiej sie prezentuje z bliska lecz coz widok i tak bedize z daleka i musze poprawic chyba ze to kwestia swaitla. myslimy nad ubiorem. moze jakies czyste ubranie z obszyciami futrzanymi?? moze fajnie kontrasowac z caloscia pracy:D:D Aha jeszcze dodam jedna gebe w brzuchu bo brakuje troche moze tez jakies rece wypychajace skore w poblizu tych glow hmm zoabczymy...Potem jeszcze poszarpe skore bardziej(dziekuje wam abrdzo za ta podpowiedz, jestescie kochani). Noo i teksturowanie i rigowanie i dopracowywanie szczegolow. POZDRAWIAM. papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności