Skocz do zawartości

Living dead: KROL SMIERCI - FINAL!!


PENdzel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 329
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jesli Pazzi jestes z okolic Bialegostoku - lub co by bylo najlepsze z calego Bialegostoku - to zapraszamy na wymiane doswiadczen - jeszcze calkiem niedawno - nie umielismy nic (renderowalismy tzw czajniki) - ale za duzo mysli klebilo sie w glowie i...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SSS dobrze zdefiniowany zawsze daje mile efekty! Szkoda ze dlugo sie wylicza, ale cos za cos!

Mmmm piekielnie to wyglada! :)

 

A jeszcze pytanko: rece trzymajace czaszke sa odwrotnie tzn. lewa jest prawa, a prawa jest lewa :) czy to efekt zamierzony? bo troche dziwnie sie to interpretuje.

 

pozdr

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by gabrielwigierski

jak spleciesz rece tak to bedzie wygladac wlasnie. wizdisz masz efekt zwierciadla

 

No tak tylko rece musisz skrzyzowac, a ten \"pasek\" obejmuje jego korpus - jesli obejmiesz kogos od tylu to rece sie nie krzyzuja czyli kciuki sa \"normalnie\" do gory...

Zreszta to wasza praca, wiec robcie jak wam pasuje - jak tak ma byc to nich sobie jest! :)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu jak ja tu dawno nie zagladalem...przez brak czasu musialem porzucic moja skromna bitewke...fajnei wyglada ta wasza pracka :) na tym tronie przypomina mi pewien motyw z Conana :Ppozdrawiam i czekam na wiecej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz PENdzel pochodzę z Mazur.....

i całkiem niedaleko mam do Białego ale zakotwiczyłam się w Gdańsku....[jupi]

ale kontakty internetowe? JAK NAJBARDZIEJ!

 

Dobrze Wam idzie i myślę że dobra z Was grupa!!!

Życzę powodzenia, którego i tach chyba Wam w życiu nie brakuje a przynajmniej w 3d...[mruga]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. wlasnie mam nadzieje ze ukonczylem model. wiec licze na liczne komentarze:):).Beda bardzo pomocne gdyz sam swoich bledow zazwyczaj nie widze(Mam nadzieje ze wiele bledow nei bedzie-TYLE ZOSTALO WLOZONEGO W TO SERCA:D:D.Dzisiaj ukonczylem koszule. Jest bardzo delikatna, cos w rodzaju jedwabiu tylko bardziej przezroczyste. Przez koszule bedzie widoczne cialo Krola(SSS).W niektorych meijscach bedzie poszarpana/dziurawa.Teraz zostanie jedynie teksturowanie i finalny rendering. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby buty były dwa lewe i coś w stawie u prawej ręki a raczej z kością ramienną i przedramieniem.

 

Wygląda to w całości naprawdę dobrze!!!!!!!![mruga]

Dla mnie Wasz model jest jednym z najlepszych!

 

Powodzenia chłopaki::]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buciory mi sie bardzo podobaja !

a co do skorki tz fajna / ja tam wszystko krwia mazac lubie/ wiec moze pomazgaj jego tors stara zaschnieta krwia i troche zgnilizny dodaj to tylko wolna prop.

modelling zachwycajacy !!![wow]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o modelingu nie bede nic pisal...bo brak mi slow :P:)...a jesli chodzi o texturki....to bouty piknie wygladaja tylko moglbys je troche bardziej wytrzec na czypkach..tak to przewaznie sie w starych glanach robi:P..a skora tego gostka...to bardziej mim przypomina stara rdze...nie wiem czy dobrze....to tylko moja opinia...

 

3m sie [piwo]:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUper :D

MeG jako ze ty tez chyba jestes Ramms+einiasta: nie sadzisz ze butki sa a\'la Till :D Zawsze jak tu wchodze i je widze to mi sie przypomina ich will i spodek :D Nie moge znalesc fotki, ale sama pozycja na fotelu przypomina mi Tilla z Ich will :D Jak siedzi przed kamerami...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi z kolei textura podoba się do potęgi! Pewnie nakładjąc ją spodziewałeś9liście) się różnych reakcji, byliście trochę niepewni jak ona się przyjmie..? (chociaż pewnie podobała się!) ...czy oby napewno rdzawa pasuje do kawałków ciała? Dla mnie jest genialna. Kojarzy mi się to z niszczejącą warstwą ciała, które wcale nie jest , NIE BYŁO, żywą tkanką. Ta powłoka kamuflowała cielesność poprzez krztałty a dziś odkrywa prawdę i nie dość że widać twrdość materiału ale jej niszczejące własciwości- ŁADNE WIZUALNIE!

gratuluję i życzę kolejnych sukcesów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi ale macie (juz od dawna wiem) zboczenie na punkcie 3d :)) oby Gabi nie tylko na 3d ;(( hehe :P idealna pracka jak dla mnie naprawde,genialna z punktu widzenia marketingowego. wiadomo ze trzymam najgorecej kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie patrze i wydaje mi sie ze król śmierci nie jest taki na swym tronie wyluzowany...tak jakby go coś gryzło albo tak jak by mail zaraz wstać. Moze tak ma być ale fajniej byloby gdyby jego postawa była bardziej tak wygodna:), tzn taka siedząca-dumna:D. Myśle ze bardziej częśc miedniczna powinna być przesuniete w strone oparcia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodzę się z przedmówcą - krew jest zbyt jaskrawa i ciut za sztuczna (zazwyczaj rozlewa się innaczej)... pozatym jest jakby zbyt świerza.... natomiast nie rozumiem czemu pod jego skórą widać czerone żyłki.... chyba u trupa nie płynie krew czerwona....

 

no ale skóra Panowie 1-sza klasa :)

 

pozdrawiam[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie rdza, CHŁOPAKI!!!?????? Dlam nie spiep...ście. Przepraszam, ale tak mi się podobało! Co Was podkusiło żeby coś zmieniać; ..i do tego jakaś dziwna krew(?). Ja tu się silę żeby zachęcić Was do podtrzymania nowatorskich pomysłów bo praca ROBI NA MNIE WRAŻENIE a Wy z takimi wyjeźdżacie! ....ale cóż, zrobicie jak zechcecie!

Ja wierzę w WAS!

Postrofionka.....[mruga][mruga]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz tak raz owa juz nie wiem - wic nei dzis rendera :) jak sie zdecydujecie to... :) powiem tylko ze krwi juz nie ma - choc caly model wyglada bardziej skorzanie to tez przez sss.... - jestem strasznie niewyspany skonczylem sie bawic o 2 w nocy wiec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.....no juz dla mnie lepsze byly te pierwsze texturki...bo w tych drugich za bardzo syzstko kreskowkowe jest...za duzo kolorow...sczegolnie widac to na tej twarzy na brzuchu......zostawcie ta pierwsza...ale moglbys jescze dac troche wiecej tam textyrki organiczniej i brudu...a mniej metalu...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tamzawsze krew robie w stylu SILENT HILL taka zaschnieto brudna poprostu stara /robie to w pS z vivid lightem i grunge brushes / ajk chcesz to ci przesle pare z tych brushes ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności