Skocz do zawartości

Living dead: KROL SMIERCI - FINAL!!


PENdzel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 329
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja tam z zombies walczyc lubie ostatnio to i tak czau na granie nie mam za bardzo .wiec mojego faceta do grania zmuszam

o wpirach gry tez bardzo lubie ;) ostatnia fajna z tej serii to bloodrayne

a brusches juz wysylam :)

ehh wrzuce cie poprostu na moja ICQ liste bo tu mnie ktos popieprzy ze nie na temat 3d paplam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie duzo brudu wszystko przesiakniete krwia takie juz sie rozkladajace pelne roznego rodzaju narosli obslizgle to jest wlasnie kliat silent hill :) kto nie gral niech zaluje moze spac spokojnie i nie boi sie szumu radia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widac to photoshopa ja paintera w zyci nie uzywalam .... a moglbys czytac U2U ???

ja uzywam photoshop i deep painta niestety

 

co do radia ..hehe masz racje szum radia moze po graniu w SH2 do zawalu doprowadzic ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż za piękno i żywiołowość bije od tego pana.... cóż za dobroć ;) i pozytywne uczucia.... działa na mnie jak Kaszpirowski :)... byle by teraz nie obrósł w piórka......

 

a tak serio to fajne piórka... no i ta twarzowość :)

 

pozdrawiam[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

texturki.. klasa !!

ta koszulka jest na wypasie..

taka stara, spruchniala.. bomba !!

jestem pod wielkim wrazeniem

chlopaki. nie przesadzacie z iloscia elementuf umarlaka.. moze skupic sie na kilku.. a reszte jakos przygasic

bo wzrok bladzi ..a to nie za dobrze

to tak jak robic listonosza calego pokrytego listami

nie lepiej dac mu w lape duzy list ze znaczkiem i czapeczke i torbe listonoszowa na ramie

to taka przenosnia

tak pisze .. zeby nie KAZDY element byl taki umarly bo calosc jak dla mnie traci na estetyce

dzisiaj ostro jade kazdego.. wybaczcie

 

fotoas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc!

 

dobrze powiedzial fotoas - elementow jest duzo i scena robi sie przewalona tymi rzeczami. Musicie jakos uwidocznic wazniejsze aspekty postaci, a reszte stonowac :).

powodzenia.

ale ogolnie postac jest calkiem calkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem całkiem?..stary ja mięknę jak patrzę na tę pracę..podoba się mi dopracowanie każdego szczegółu...

naprawdęrzadko podniecam się pracami ale tu już nie mogłem się powstrzymać..

 

 

ciężko się do czegokolwiek przyczepić...

z tym przeładowaniem...hmm?mnogośćszcegółów nie zawsze jest dobra..ale tu akurat wyczuta..przede wszystkim kompozycyjnie...(może te piórka mógłbym troszkę odradzać...(genialnie zrobione...ale być może mogą odciągnąć uwagę od sedna sprawy..ale zrobicie jak uważacie...dla mnie genialnie

 

 

i nie kadzę..[spox][spox]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos sie dziwnie nogi lacza z reszyta..

i kolano prawe jak i lydka zdaje sie byc zbyt male

troszke malowniczo wyszlo..

myslalem ze w real pojdziecie..

ale luz.. malo czasu

wiec konczyc panowie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AHH wiesz sam nei wiem:D:D ale nei robilem rigowa specjalnie za dobrze za malo czasu wiec tylko o to by ustawic jako tako postac i skorygowac potem modelowaniem po skolapsowaniu. tego krocza nei bedzie widac wiec nei marnyjemy na takie rzeczy czasu. Termin goni a poprawa tej CIPKI:D:D byla by nei efektywna gdyz jak wczesniej mowilem nie bedze tego widac. Oswietlenie postaramy sie zrobic mroczne oczywiscie. .AAA BOOWA rzeczywsicie podobne z modelem co zawiesilem na posta. nie sugerowalismy sie , zlosliwy przypadek:D:Da teraz skonczylem wlasnie robienie oka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeah... oko bardzo realistyczne :) ..... ale czy nie powinno być bardziej \"diabelskie\"?... bo teraz naprawdę dobroć mu z oczu patrzy ;)

 

a to foto co zamieściłem to ze stronki firmy, która robi charakteryzacje do horrorów i miało być raczej jako \"pomocnik testurzysty\";)

 

aha... a propos oczu to jak zdążę jutro to Wam wyslę bibliotekę tekstur oczu - CreatureEyes, EvilEyes i WildEyes..... wyżebrane w firmnie od soczewek kontaktowych na potrzby FX :))

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sie nad tym zastanawailem lecz mialem watpliwosci . gdyz zauwaz kazdy demon kojarzy sie z diabelskim wzrokiem. chcielibysmy odejsc od tej idei troszke. Dobrze wg mnei wyszlo mial cierpiec i cierpi.Jezeli chodzi o demoniczne oczy to hmmm.... bije dla mnei to tandeta(standardem). wystarczy ze cialo ma \"sfantazjowane\". i nei wydaje mi sie aby u kazdego stwora z basni zmiana struktury oka byla taka jaka proponujesz( z tymze to fantasy ::D:d ale czasami lepiej odejsc od standardowych regol). mysle ze moze ona bardziej przerazajaco wyjsc i moze wzbudzic troche wspolczucia u tej postaci.pozdrawiam. idziekuje za uwage. jeszcze sie zastanowie nad propozucja jednak. pozdrawaim:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki :D:D ale tekstury robi pendzel ja juz tego prawie nei tykam . teraz zajmuje sie drobnostkami ( jak teraz oczko walsnie zrobilem)Pendzel musi wysilic umysl i poradzic sobie bez internetu( problemu techniczne)a ja nie mam jak mu przekazac nawet propozucji. Wiec trzymam kciuki za niego.ma utrudnione ale poradzi sobei znajac jego ogromny talent. dziekuje boowa za pomoc jakos przyda sie napewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... masz rację... jednakże nie dokładnie mi chodziło o oczy typu żółte z kocią źrenicą..... nie zawsze to oznacza diabelskość.... Mi osobiście bardziej kojażą się z przymglonymi lub z \"naleciałymi\" plamami..... małą źrenicą....

 

...ale dzięki za wytłumaczenie koncepcji - i powiem, że martwe ciało z żywym okiem mnie przekonuje..\"i jestem na tak\" ... ;)

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe. dzekuje przyjacielu:D:D widzisz robilem proby z okiem takim szarym jak trupy z prosektorium z filmow kryminalnych . ich oczy wygladaly blade nawet kolor oczu jak za zycai byl niebieski po smeirci jest szary ajkby bialko sie scinalo w oku A jakie sa tego zasady to neidojdziemy teraz. No i robilem probe i wygladalo jakos bez wyrazu. teraz postac jak sie uda bedize moze miala osobowosc. po oczach kazdego gagadka poznasz:D:DDide spac bo ledwo siedze. dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy podest taki pozostanie? podoba mi się ale szczerze mówiąc, myślałam że będzie czymś w rodzaju podwyższeniem z wnętrza mrocznej świątyni czyli będzie posiadało dwa...stopnie?

Ale i tak jest genialnie!!!!!!!!!!!!!!

Gratuluję... i chyba udało Wam się przyznać textury, które zupełnie się nie gryzą. W całości wygląda jak z \"jednej Bajki\" i chyba o to chodzi! moim zdanie udało Wam się stworzyć klimat!

POWODZENIA

Ciekawe cóż jeszcze dziś wymodzicie?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypas , skóra jest tak , staro elastyczna na dloniach i na klatce , super sie to prtezentuje , podoba mis ie tez motyw smierci w utorze hehe , ludzkie dusze uwalnijące sie z jego ciała :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie mamy problemy techniczne wiec pewnie render pojawi sie za piec 24 :) (ram....) no i troszke gotuje mi sie woda w czajniku (chloodzenie wodne procesora) przesadzilismy z SSS.... ale o 16 bedzie troszke ramu i pewnie woda ostygnie postaram sie tez zoptymalizowac rendering tak by odbywal sie troszke szypciej /PENdzel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i krotka notka

praca wykonywana jest przez:

Gabriel Wigierski

Krzysztof Kundzicz

Praca pod tytulem: \"Król śmierci\"

Koncepcja i projekt jest calkowicie nasz ma przedstawiac umeczona \"pracą\" śmierć - z której wydostają się dusze ludzi :)

to chyba tyle :) papapapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - to co moge powiedzieć - Creation4Ever - bo brak mi słów.....

 

jestem zachwycony....

 

powiedzcie gdzie i kiedy można będzie sobie tego króla ściągnąć na tapetkę (1600x1200).... bo jestem zainteresowany....

 

pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję czadowej do oststeczności roboty [piwo][piwo][piwo][piwo][piwo][piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności