Skocz do zawartości

Living dead: KROL SMIERCI - FINAL!!


PENdzel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 329
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wow... hmmm w sumie nie ma do czego się przyczepić (poczekam na teksturki ;))

 

jedynie jego prawa ręka jest nienaturalnie ułożona na oparciu.... i z subiektywnego punktu widzenia bym go mocniej przygarbił... ale to tylko luźne sugestie bo wiem, że nie powiedzieliście ostatniego słowa

 

pozdrawiam[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozjadą mu się nogi i upadnie! A wtedy nie będzie takim sztywniakiem, NASZ KRÓL...

Oczywiście wyrażam w ten sposób swój zachwyt, proszę wierzyć.

Wydaje się żyw.....

Choć gest wskazuje iż umiera, cierpi....

 

Coraz bardziej mi się podoba

i tak jak bowa

czekam na teksturki

co rozsądna głowa

a nie jej połowa,

wymaluje i odzieje króla

...

a wiatr za oknem hula.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nienaturalnie mięśnie , na ramieniu, barku, biceps, triceps -

sorki mowie o tym ponieważ sam mam z tym problemy , szczegolnie z bicepsem :),

poza tym to bardzo mi sie podoba, szczegoleni jego poza, taki odprężony, znudzony; jakgdyby śmierć była dla niego czymś normalnym, można też odczytać efemeryczne doznania, którymi sie delektuje ów truposz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wam za komentarze sa naprawde potrzebne - jednymislowy jestescie kochani:*co do miesnia to zrobil bym go to tylko kwestia czasu ale nie ma potrzeby:D:D tam bedzie szata, porwana koszula ktoraedzie przeswitywac czesc ramienia( jest podgnila ,a material ceinki i delikatny).Wiec nei efektywnie bylo by marnowac czas na modelowanie ramienia. Z tym ze nei dal bym glowy czy zrobil bym idealnie tak jak powinno byc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.... but bardzo fajny i muszę przyznać, że wymodelowany prawie wzorowo :)

 

jest tylko małe ale..... nie widzę odniesienia stylistyki buta do klimatu, który jest na szkicu.... szkic był otarty gdzieś na granicy gotyku i fantasy a but jakby żywcem z Easy Ridera.... no chyba, że ten Wasz Lich King, Czarnotrup czy inny martwiaczek jest miłośnikiem zbierania żniwa z siodła Harleya..... ;)

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi,

 

 

Przepraszam za zwłokę. Pracujecie w zespole więc bitwa może się dla was zakończyć w dwojaki sposób.

 

Albo rozdzielicie to co robicie na dwie części i będziecie oceniani osobno (mało prawdopodobne jak mniemam).

 

Lub też w panelu jury będzie notka że praca jest wykonywana przez dwie osoby i poprzeczka (ocen) będzie postawiona wyżej.

 

Wasz wybór. Poinformujcie mnie o decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Generalnie praca bardzo fajna.

Tylko, że to trochę chujowo, że pracujecie nad nią w teamie. Jak by to miał być konkurs drużynowy, to było by to jasno napisane. Jest tutaj wiele wątków, których autorzy skazani są tylko i wyłącznie na swoje umiejętności i mimo tego, że spokojnie mogli by, np korzystać z pomocy innych, lub choćby obcych obiektów, to tego nie robią. Dla mnie żenada :(

 

Z drugiej strony respekt, za to, że mieliście odwagę się do tego przyznać...

 

Serdeczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w sumie sie dziwie czemu nie moglo by to być normalnie traktowane ze pracujecie razem, - przeciez wasze umiejętności sie nie sumują a jedynie najlepszy z was wyznacza jakość. więc jedyne czego można sie doczepić to to że macie więcej czasu. Ale jury nie ocenia ilość włożonego czasu tylko jakość. Jestem z wami, i strasznie mi sie wasza pracka podoba!! (kucze, bardziej niż moja :);) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto probka textorek - to szkic dopiero wiec...

 

but_2.jpg

 

co do pracy teamowej to nie wypowiadamy sie (za duzo juz pisalismy na ten temat) - a modele wszystkie trzaskamy sami

 

niech - wygra praca a nie czlowiek czy team heheh :) - szczerze nie sadze abysmy cokolwiek wygrali wiec sie nie martwcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PENdzel buty to on ma atomowe , wymikam z tego co widze , jestem pod wrazeniem , no tu sie postarałes , daj z siebie co mozesz bo widze ze zaczynasz przec do przopodu :D Powodzenia przyjacielu , trzymam kciuki za ciebie [piwo] [piwo] [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheeh a gdzie jest napisane w regulaminie ze trzeba pojedynczo??? heheh - ehniechce mi sie juz gadac na ten temat - polecam obejrzec make in off - Final fantasy - jest na 2 cd wydaniu SE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. heh. meczacy temat neistety. Wybaczcie. Dziwi mnie tylko podejscie neiktorych ludzi na forum,wlasciwie mnie martwi.W regulaminie Napisane jest: prace , projekty sa oceniane!! a nie autor. ( Nie wiem ... dla mnie to logiczne, dopuki w regulaminie nie pojawi sie wzmianka ze praca w teamach jest niemozliwa)Rozumiem was ze jestescie zli an to ze pracujemy w teamie ale to dla mnie i Pendzla bardzo wazne. Uczymy sie pracowac razem , poznajemy sie kto ma jaki potencjal, np. poprzez ta BITWE.A z praca w teamie mamy naprawde plany dlugoterminowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby wszystko wporządku...oceniana praca nie autor itd.nie mam nic przeciwko waszej pracy, szcezre mówiąc podoba mi się jakość i ilość detali w niej zawartych ale między innymi właśnie o to też wszystkim chodzi(chyba) ..pracując w zespole macie praktycznie rzecz biorąc dwa razy więcej czasu na wszystko...

sam broniłbym swojej pracy jak lew ..jednak postaraj sięzrozumieć także nas ..którzy każdąwolną chwwilę staramy się pzreznaczyć na modelowanie i naprawdęwiele dalibyśmuy mając dwa razy więcej zcasu na zrobienie dwóch razy więcej detali....sam martwię się że nie zdąże dopracowaćswojej pracki na tyle na ile bym chciał w terminie bitwy..mimo że właściewie każdą moją wolną chwilę poświęcam jej modelowaniu..i naprawdę dałbym bardzo wiele mając czteruy ręce i dwa kompy do pracy(no i równie podwójną podzielnopść uwagi)wtedy modelowałbym dwa razy szybciej np. równocześnie modelował i robił tekstury, albo jednocześnie robiołtors i g łowę..itp.itd....tu nie chodzi o ocenyęautora czy pracy..to pop prostu w znacznym stopniu przyspiesza waszą pracę , a co za tym idzie ilość detali, i dopracowanie szcegółów na które my ..pojedyńczy bitwowicze nie możemy sobie pozwolić...

 

napisałeś scorpiemu że i tak macie mało czasu i w dwójkę mniej niżon ..czy coś w tym stylu...bez obrazy ale każdy ma tyle czasu na ile może sobie pozwolić i kosztem bitwy nie robi innych rzeczy... scorpi tak samo jak i inni wybiera np. między modelowaniem a czy,mś innym..tylko że wy teżwybieracie...po prostu chciałem powiedziećże inni mogą być równie dobzre rtak samo zajęcvi jak wy ..niektórzy mająmatury, inni sesje na studiaCH , ,JESZCE INNI PRACĘZAWODOWĄ..ITD

 

prtaca w team`ie uczy? ok zgadzam sięz tuym...ale w tym wypadku lepiej by chyba było gdybyście pracoewwali w team`ie na zasadzie że jeden robui jedna a drugi drugą postać i na wzajem sobie pomagacie..wtedy daje to równiż wzgląd na umiejęrtności które każdy z was z osobna nabyłw bitwie...

 

UHH ROZPISAŁEM SIĘ TROCHĘ ALE PRZED CHWILĄ KOMPUTER MI PADŁ PŁYTA GŁOWNA DO WYMIANY A JA MODELOWAĆNIE MOGĘ I Z ŻALEM PATRZĘ NA TO WSZYSTKO....

 

PODSUMOWUJąc 2:1 jest szybsze niż 1:2..nie ma co a szybkośćrówna się większa ilość detali, lepsze dopracowanie, itd..naprawdęnie mam nic przeciwko waszej prtacy ale zgadzam się z opinią że powinna być oceniana w innych kategoriach....(mimo małego nieskonkretyzowania tego problemyu w regulaminie)broniąc się w sten sposób\"tego nie bylo napisane w regulaminie że nie można pracowqać drużynowo\" jakaś grupak osób ..np 10 komputerów graficy..lub po prostu kilkoro bitwowiczów mogłoby zebrać 10 osobową drużynę i wypaść super model;ik łącznie z nitkami przy spodniach i kurzem na ubraniu czy butach..to jest po prostu zupełnie inny podzziałpracy...

 

pozdrawiam was i czekam na kolej ne rendery, tok modelowania..

jescze raz pod kreślam że to nmoie jest oskarżenie tylko stwierdzenie które plątało się mi po głowie..tak naprawdę modelujciew sobie ile chcecie...i w ile osób chcecie..:P[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście nie zawsze ilość równa się jakość ale , przy dobrych umiejętnościach

i pomuysłach oraz odpowidnim podziale pracy jest to niewątpliwie wielki atut..

 

bez urazy pendzel, to nie jest skierowane pzreciwko wam..po prostu plątała się mi ta myśl po głowie i to takie własne pzremyślenia..podoba sięmi twoj modelik..[piwo][piwo][piwo]pzrepraszam was jeśli w jakiś sposób uraziłem

...[spox]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie twoj a wasz :) - wiesz z drugie strony przyznalismy sie do tego ze robimy to wspolnie - jak juz Gabi pisal plany sa dalekosiezne - i juz nie jeden z Bialegostoku gostek wyrosl (Animal czy Bagins) ale po tym wszystkim jak bede na urlopie a gabi skonczy seesje powinnismy sie na jakis wekkend umowic na sped - zjazd co by sie blizej poznac ipodyskutowac o tym czy o wym przy piwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem co masz na mysli i co czujesz(czujecie). ale widzac teraz liczne sprzeciwy co do naszego teamu co mozemy zrobic?? mamy sie wycofac?? wczesniej Gotham mial napisac nam na poscie czy mamy sie wycofac czy robic dalej(2-3 tyg temu). Pozatym ADEK sie zgodzil.Nic takeigo sie nei pojawilo wiec robimy dalej.Przepraszam was bardzo ze taka ejst sytuacja ale coz innego mamy robic

?? Jak macie jakas koncepcje prosze dajce znac na ten temat . Z gory dziekuje. A co do samej pracy to wyglada to tak@@@@:Praca nie wyglada inaczej niz u was. obecnie robie model . Pendzel czeka na mnie az ukoncze go i bedzie teksturowal i renderowal. WIEC PRACA IDZIE LINIOWO. Jezeli nawet taka praca w teamie nie odpowiada wam prosze jeszcze raz o komentarz na ten temat.To chyab powinno rozwaiz watpliwosci co do pracy naszej. I raczej nei rozni sie od waszej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie, że mimo wszystko chciałbym abyście dalej kontynuowali pracę, gdyż jest to doskonały materiał szkoleniowy.

Bardziej dla mnie niesamowite jest to, że powstał team, który jest w stanie pracować na odległość i dochodzić do porozumienia. Jest to istotna sprawa dla dalszego rozwoju grafiki 3d w Polsce, gdzie jak wiadomo wielu zdolnych grafików nie ma sprzętu i możliwości technicznych aby się rozwijać. W grupie jest więcej możliwości sprzętowych. Niestety niewiele takich jest firm jak Platige Image, które stają się niejako mecenasami takich ludzi i działań, zatem narazie jedyna nadzieja w temach, w których dwie głowy i dwa kompy potrafią wejść na takie wyżyny tworzenia, które są w większości niemożliwe dla pojedyńczych twórców.

 

ale pomędrkowałem..... sorki za ten wykład u Was ale nie mogłem sie powstrzymać....

 

pozdrawiam [piwo]

 

PS. jeśli będziecie mieli problemy sprzętowe - walcie jak w dym....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Sluchajcie. Nie chciałbym aby ktokolwiek czuł się pokrzywdzony. Więc tak ...

 

Nie pomyśleliśmy o tym w regulaminie ,że do bitwy ktoś będzie chciał przystąpić w grupie i nie zabroniliśmy tego. Pendzel zresztą bez kłamstw przyznał się ,że tworzy pracę w dwójkę. Od następnej bitwy być może wprowadzimy to ograniczenie ,ale teraz powinniście się zgodzić ze mną ,że szkoda czasu jaki został poświęcony na bitwę. Pendzel i gabriel powinni ją kończyć ,ale jak napisał Gotham Jury przy ocenianiu będzie wyraźnie widziało ,że akurat pracę stworzyły dwie osoby ...

 

Jeżeli czujecie się pokrzywdzeni piszcie wprost, ale tak jak mówie - Jury będzie widziało ,że praca tworzona jest przez 2 osoby, chyba ,że prawie wszyscy (mówie tutaj o uczestnikach bitwy) jesteście temu przeciwni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności