Skocz do zawartości

Living dead: Tyranid warrior-Reborn


Sharp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 220
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Właśnie wpadłem na taki pomysł:

Zamiast takiego bezsensownego stania Tyranida umieszcze go w inkubatorze....będzie się znajdował w takim dużum szklanym walcowatym pojemniku wypełnionym jakimś płynem. Tyranid będzie się miejscu unosił się nad dnem, będzie jednocześnie oplątany różnymi kablami i jakimiś przyrządami. Wymyśliłem też że światło będzie tylko oświetlac wnętrze pojemnika(jakaś lampka będzie w środku) i troszeczke otoczenia poza nią-powinno wyjsć tak klimatycznie niby w jakimś labolatorium...hehe ściągnąłem to z takiego filmu tylko nie pamiętam tytułu...co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie posta można edytować ale nie można dodawać obrazków...chyba że opcją image ale nie mam gdzie w necie zamieszczać obrazów żeby później użyć tej opcji...hehee nie wiedziałem że można edytować posty również innych. A co będzie jeżeli jakiś debil zmieni czyjegoś posta na jakiegoś ekhmm...brzydkiego, sprośnego:) ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całość wygląda jak przystało na grę spod skrzydeł Blizzarda !! Tam na tym obrazku niewiele widać, ale to co widać już i tak powala na kolana. Tylko rób trochę jaśniejsze te obrazki żebym mógł się delektować twoim modelem wpełnej okazałości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary to co widze to [wow] i szok no przeginasz chyba hehehe

 

Superandzki modelik i wogóle wygląda konkretnie , bravo BiG Brawooo !!! ja tu nie widze nic co moge sie przyczepic bo to twoja wyobraznia i widze ze tak jak ma byc własciwie jest hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Sharp

Box modeling-tylko i wyłącznie, chociaz powiniemem zaczac sie bawic w inne techniki modelowania:)

 

Hihihihihi Ja nie znam innej techniki jak tlyko box modeling , ale rózwnież chcialbym pozac :) siakies nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza w nocy i ostatnie 4 renderki...i spaaaać:), jutro(a właściwie dzisiaj:)) ciężki dzień, ostateczne poprawki modelu i teksturki i może jeszcze jeszcze wstępna cybernetyka...narazie powiedzcie co sądzicie o samym modelu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej będzie on zanurzony w jakimś płynie w inkubatorze więc będzie tak zbezwładnie wisiał między dnem a jakby denkiem:) Wiec pozycje będę musiał mu zmienić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto obteksturowana noga...musze powiedzieć że takie dobranie kolorów planowałem od samego początku ale teraz widze że mimo że jest tak jak sobie wymyśliłem to wygląda to nie ciekawie:(. Model wg mnie wygląda jak zwykła plastikowa figurka albo i jeszcze gorzej, bez takiego realizmu.(...to ubarwienie wziąłem z kodeksu tyranidów ale są tam jeszcze inne ubarwienia jak np po prostu czarny...i chyba na taki kolor zmienie-musi być w końcu mrocznie:) .

Postaram się zamiescis jakies skany czarnych tyranidow z kodeksu pozniej(rysunki i figurki).....

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności