Skocz do zawartości

Living dead: deus ex machina


ftorek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wiem zauwazylem to poozniej - juz je troche bardziej zaokraglilem u dolu :)

 

ps. te stopy to w ogole maja mase baboli ale niepoprawiam bo czasu malo a pozatym nie przewiduje jakiegos Tajemniczego Kadru W Ktorym Widac Wielkiego Palucha :)))))))))

 

[Edited on 7-4-2003 by ftorek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To coś z gościa wyciąga resztki jego... energii (???) a on całkiem dobrze się miewa, całkiem spory brzuszek, zapewne ma tam gdzies podstawione piwco, takie perpetum mobile? Ja bym proponował go MOCNO odchudzić, byłoby lepiej widać o co chodzi, wiesz, żebra mocno podkreślone na skórze, brzuch wklęsły, mocno podkreślone kości policzkowe i takie tam, trzymamy kciuki.[soczek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie...dolaczam sie do wypowiedzi Pieczara...dodaj takie jakby gniazdka na tej skorze...al\'a Matrix :]..ogolnie jest ekstra !! tylko jescze jedno...jesli ta noga wisi w powietrzu to nie powinno byc bardziej wygieeta? prezcierz ten koles nie jest wcale czyms spiety:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by ftorek

 

i updad - slabej jakosci bo zalezalo mi na czasie - ale co wy na to??

 

borg17.jpg

 

Słaba jakość? Chyba dlatego ma klimat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się to wszystko...podoba...najbardziej te telewizorki...czuje taki klimat...Fallout\'owski...(chodzi mi gre)...co do tej rury...to Etam chyba bardzo lubisz \"Sexmisje\" :D Ciekaw jestem czy jush mash pomysł na tło dla tak ciekawej pracki...na to głównie teraz czekam...pozdro i 3m sie !! May the Force will be with you !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia...każdy tak mówi...potem te pracki odchodzą w zapomnienie...a tak dobraj jak ta dawno nie widziałęm...pod względem klimatycznym oczywiście...wykonania gorzej bo textur nie ma...ale nawet taka jest super...ftorek jak byś nie miał nic przeciwko zrobie sobie z tego tapete...pokoloruje...dodam coś od siebie...bo naprawde...podoba mi się to cudeńko :D

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności