Skocz do zawartości

a.lpha|s.ymphony - design


mCh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

aha, dla tych, którzy jednak chcą, by coś chodziło: chodzi w tym robak. oznacza to śmierć za ojczyznę, obronę praw gejów, wiarę w boga, miłość do ojca, seks w zmywarce. dośc dużo znaczeń w jednej pracy, prawda? uau.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z szeryfem w 100%-z typografią trzeba dużo wyczucia, według mnie to właśnie tu ludzie robią najwięcej błędów. często widzę dobry plakat, gdzie całość psuje właśnie zkichana typografia:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa...niewypał z tymi literkami na srodku ale na dole jest całkiem ok.

"nieczytelnie" ale sympatycznnie. bo tu chyba nie chodzi o "typografie ułatwiajaca czytanie" ; ) i o konkretna informacje.

osobiscie bardziej raza mnie te czarne poszarpane plamy i przyciasna kompozycja (za mało pustych przestrzeni)

 

ps: ale jak sobie przypomne zdjecie mch to jestem wstanie wybaczyc mu wszystkie błedy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom, początkowo nie chciałem komentować, bo mogę być stronniczy, ale...

..

alegoryczności w tej pracy można szukać i szukać i się nie znajdzie, zresztą sam jej zaprzeczyłeś. Skoro uważasz, że większość z nas tworzy tandetę to co powiesz o bezgu ściu, które prezentujesz w tej pracy... totalnie nieestetyczne, mogłeś zostać przy surrealizmie, symbolice bądź abstrakcji ale nie przy wszystkich trzech naraz!

niewypał z kompozycją obrazu, to nie może dobrze wyglądać w takim układzie, niewykorzystane mocne punkty obrazu i środek ciężkości tradycyjnie w samym środeczku. Liternictwo ... lepiej, żeby go nie było.

kolorystyka?! lol ta czerwień pasuje dosłownie i w przenośni jak pięść do nosa...

i nie musisz wrzucać tu wszystkiego co wyskrobiesz w 15 minut w ps'ie myśląc,że wszyscy zjeżdżają cię z zawiści, że nie są tak inteligentni jak ty LOL

zacznij traktować ludzi poważnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salvator: Co jak co, ale nie wmówisz mi, że nie potrafię dobierać kolorów. Już zbyt dużo osób się tym IMHO zachwycało.

 

Zupełnie zgadzam sie co do liternictwa, ale jakos się usprawiedliwię - nie za bardzo zwracałem tutaj na to uwagę. miało być trochę chaotycznie...

 

Żeby nie było niedomówień - jestem szczery do bólu. Nie cierpię niedomówień i niejasności, ukrywanej prawdy czy ze względu na "dobro", czy "na złość". Dlatego też nie jestem głupio skromny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli mogę wtrącić swoje trzy grosze to powiem że 1 pracka jest ciekawa. kolorystyka mogłabybyć troszkę zmieniona ale każdy ma inne gusta, co do napisu biegnącego przez środek to zlikwiduj go bo psuje kompozycję, natomiast zupełnie nie psuje mi tutaj taki natłok słów "alpha symphony" w jednym miejscu. powinnny być dwa góra trzy a ty masz ich 6. trochę za dużo, nie można skupic się na słowach.

ogólnie pracka jest spoko i fajnie by było gdyby na każdym billboardzie były takie plakaty a nie takie jak "TESCO - nowa promocja".1

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leander, nie rozumiem skąd ta nagła agresja w stosunku do mojej osoby. bo raz nie pochwaliłem twojej pracy? Szczerze, zawiodlem się na tobie... po kim jak po kim, ale po tobie się nie spodziewałem takich zagrań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, mCh nie kto się zachwycał twoją kolorystyką, ale peace misiu :* rób jak uważasz, w końcu to sprawa każdego z osobna, żeby zrobić klientowi dobrze ;]

co do ostatniego to jak zwykle troszkę zbyt symetryczne i centryczne. kolorystyka lepiej, ładny kontraścik następczy.

rób rób, tylko chciałbym zobaczyć jakąś pracę dla chodziarzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności