Skocz do zawartości

EthicallyChallenged

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Żyd z Take Two do Żyda z Izraela płaczącego, że goyslop o smaku GTA VI taki drogi:
  2. jedni Żydzi (Take Two) finansowo eksploatują innych Żydów (Izraelitów). Gra zawsze trwa, stal ostrzy stal, szekel ostrzy szekel XD
  3. jak ktoś chce pograć w symulator złodzieja, to dla większej imersji powinien być złodziejem, więc będzie go stać. Jak go nie stać, to niech se zagra w Assasin's Creed: Black flag, tę grę o piratach :p
  4. Szkoda, że w żadny z artykułów nie podano ani jednego nazwiska osób, które te spotkania zorganizowały. Mamy tylko "Uniwersytet", "mówczyni", "prelegentka" itp... Smuteczek, miałem pewną hipotezę którą z pomoca takich nazwisk mógłbym zweryfikować, ale nie chce mi się grzebać głębiej z braku czasu :(
  5. Już to zrobili, na oficjalnej stronie. Wycięli (albo jak kto woli "udostępnili w Ultimate edition", hehe): -samochód Grotti czyli Ferrari jakie miał typ w Miami Vice -2 rewolwery -2 pistolety z customowymi teksturkami -ciuchy -motor, pickup'a i kajak -części modingowe do pickupa - sklep z częściami do modyfikowania fur -salon z fryzurami -jacht -sklep z ciuchami (Stock 305) -samochód terenowy i garaż -salon tatuażu - kolejny sklep z częściami do modyfikowania fur -baza gangu -misja poboczna o kolekcjonowaniu klasycznych fur Jak dla mnie to sporo, i Rockstar takimi manewrami zasłużył na gniew i bojkot, ale wiedzą, że bydło i tak kupi, więc sobie folgują haha
  6. Aha, rozumiem, czyli nie ma opcji, że nie kupisz i dlatego składasz preorder? Ja też się jaram GTA od gówniaka, ale mimo tego preordera nigdy nie złożę, bo nie rozumiem czym to się różni od zakupu w dniu premiery. Albo "wykupienia prawa do grania w grę", bo tej tranzakcji zakupem gry nie można nazwać, już sam nie wiem, jakie zwroty są adekwatne w tym gamingowym bagnie talmudycznego kombinowania definicjami lol. A jeszcze zapytam, dlaczego nie bierzesz pełnej wersji? Strasznie dużo powycinali z tej okrojonej, fury, giwery, ciuchy, fryzury, dziary, a nawet całe sklepy! Dla mnie to skandaliczne zachowanie, oferować za 80 dolców tak okrojony produkt, powinni z jajami powiedzieć "oto GTA VI, cena to $100, bierz albo wyp13rdalaj", zamiast się bawić w jakieś udawanie, że gra kosztuje "tylko" $80 a ta pełna wersja to wersja rozszerzona. Nie czarujmy się, nie ma wersji "podstawowej" i "ultimate", jest okrojona i pełna wersja, nie dam sobie zamydlić oczu marketingowym cwaniakom.
  7. Ja jestem fanem od pierwszej części, GTA V jak ostatni frajer kupiłem 3 razy (raz na X360, raz na PS4 i raz na PC), jestem trochę rozdarty między chęcią grania na premierę, co wiązałoby się z zakupem używanej PS6, ograniem gry, a potem sprzedaniem tego z powrotem w pisdu, a między chęcią pokazania Rockstarowi, jak bardzo przegięli i olaniem gry, ewentualnie czekaniem tych 2-3 lat na wersje PC. Do pierwszej opcji skłania mnie zajawka jaką zawsze miałem na każdą nowość od Rockstara. Do drugiej- świadomość, że Rockstar to już nie ten Rockstar, tylko wyżłobiony golem mający tylko nazwę jako punkt wspólny z dawną firmą, oraz przeczucie, że fabuła będzie żenująco obraźliwa dla mnie i ciężko będzie tę potwarz zignorować, nawet jeśli będzie dobry gameplay i najlepszy open world jaki widzieliśmy. Chyba najlepiej będzie poczekać, zobaczyć recenzje i nie rzucaś się na to w dniu premiery z całą resztą bydła. @Akierek jaki sens ma składanie preordera? Przecież nie zabraknie kopii w sklepie?
  8. czy to jest pecet z dodatkowymi krokami? Czym toto się różni od peceta i konta na steamie? target audience: ludzie, którzy mają gwarancję zatrudnienia w dobrze płatnych pracach i nie martwią się o ceny jedzenia bo przeżyją nawet, gdy go całkiem zabraknie XD
  9. bo Ty nie rozumiesz, to nie jest jakiś tam "sześcian", sześciany to rasa postaci, a to jest indywidualny przedstawiciel tej rasy, dla Ciebie Pan Kostka. ;P On ma imię, nazwisko, cechy osobowości, motywacje, nastroje, cele i marzenia , i aktor dba o to, żeby było je widać, gdy się buja w kadrze XD
  10. meh... Niech sobie generuje jak go to bawi, ale jak chce mi zaimponić, to niech pójdzie z duchem czasu i zrobi rimejka. Albo wiernego oryginałowi, albo niech ponaprawia i poupiększa według sojego uznania, wtedy będzie to warte uwagi widza. A że odpalił generator i pokazuje co wypluło? Ziew.
  11. https://x.com/musescrave/status/2062232271919194440/video/1
  12. No nie jest, ale do tego chłopa nie ma podjazdu, to nie ta liga. Ona ma twarz 8/10 i ciało 6/10 w skali Ruchensztajna, a facet ma wszystko wymaxowane, dlatego mi się wydaje, że w gejmdewie idą w ten trend, coś w stylu 50 Shades of Gray, czyli szara myszka zasługuje na faceta który stanowi 0.0000001% topowych kawalerów z prawej strony krzywej Gauss'a w skali Ruchensztajna. Przepraszam za naukowy bełkot, ale tak najsprawniej wyjaśnić.
  13. Ciekawe jak sama aktorka się z tym czuje, pewnie jej body dysmorphia wyjebała w kosmos jak zobaczyła efekty ciężkiej pracy artystów. Ogólnie to widać trend w grach AAAA, że robią coraz przystojniejszych facetów i coraz przeciętniejsze baby (Silent Hill 2 remake, GTA VI jako przykłady), pewnie z dbałości o stan psychiczny kobiet, żeby nie stawiały sobie poprzeczki i presji zbyt wysoko, a przy okazji z dbałości, żeby wśród facetów ilość samobójstw przypadkiem nie zmalała :)
  14. musieliby ocenzurować 90%, toż to ten sam koment pomnożony tysiąckroć :D. Nie spodziewałem się, że w narodzie taki silny negatywny sentyment do AI slopu panuje, ale sądząc po stylu piosenki, to chyba mocno nie pod target zdecydowali sobie pogenerować, bo to chyba jakieś mocno hipsterskie środowiska tego pana słuchają.
  15. kurde, talent aktorski, muzyczny, wygląd, bogactwo, rizz, wiedza leśnicza, ten gigachad ma wszystko, prawie, jak Neil Breen...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.